Česky Deutsch English

Ubytování na Vysočině

Připravili jsme si pro vás cenově výhodné ubytování na Vysočině. Naše chaty a chalupy se nachází v atraktivních lokalitách Vysočiny. U nás seženete levné ubytování na jaře, na podzim i během hlavní turistické sezóny. Chaty a chalupy na Vysočině jsou určeny pro malé i početné rodiny, vítány jsou i rodiny s malými dětmi. Díky skvělému vybavení, které je součástí chat a chalup, se zabavíte i za nepříznivého počasí. Levné ubytování na Vysočině láká lidi všech generací, kteří si chtějí užít svou dovolenou naplno. Už jste viděli všechny české hory? Můžete navštívit malebné vesničky či zdolat pahorky Českomoravské vrchoviny, táhnoucí se přes území kraje Vysočina.

Chata Chaty Pohoda

Škrdlovice (Vysočina)
Chata Chaty Pohoda - Ubytování Vysočina, chalupy a chaty Vysočina

Chatový objekt s několika samostatnými studii umístěný na zahradním pozemku přímo u příjezdové komunikace v obci Škrdlovice nedaleko Velkého Dářka, 10km od Žïáru n.Sázavou. Velmi klidné místo vhodné k pobytu i výletům.

Cena od (Osoba/Noc):
190 Kč
Počet osob: max. 19 osob 

Chata Na Strži

Světnov (Vysočina)  Zobraz na mapě
Chata Na Strži - Ubytování Vysočina, chalupy a chaty Vysočina

Nadstandardně vybavená a udržovaná dřevěná chata u vodní nádrže Strž 50m od vody. Rybaření u chaty, houbaření,koupání, grilování, klid. Posezení na terase i balkonu. Parkování u objektu. Rybaření taky bez nutnosti rybářského lístku v soukromém revíru na Hrázkách.


Počet osob: max. 7 osob 

Chata Pepinka

Vilémovice (Vysočina)  Zobraz na mapě
Chata Pepinka - Ubytování Vysočina, chalupy a chaty Vysočina

Jednoduše zařízená chata na neoploceném pozemku (posezení, ohniště, pískoviště) na pěkném místě zcela na kraji obce s malebným výhledem do krajiny jen 2 km od přírodní rezervace Stvořidla (kaňonu řeky Sázavy).

Cena od (Objekt/Víkend):
2500 Kč
Počet osob: max. 8 osob 

Chata Srní

Hlinsko v čechách-Srní (Vysočina)  Zobraz na mapě
Chata Srní - Ubytování Vysočina, chalupy a chaty Vysočina

Chalupa je cca 200 let stará po rozsáhlé rekonstrukci ve staročeském stylu s prvky současných potřeb. Je na okraji obce obklopena a téměř uzavřena zelení. Díky zařízení a dekoraci se u nás budete opravdu cítit, jako na chalupě!

Cena od (Osoba/Noc):
220 Kč
Počet osob: max. 14 osob 

Chalupa Zastraň

Chotěboř (Vysočina)  Zobraz na mapě
Chalupa Zastraň - Ubytování Vysočina, chalupy a chaty Vysočina

Rekreační ubytování v chalupě na samotě. Plně vybavená až pro 8 osob. Relaxace, cykloturistika, koupání- zahradní bazén, velké ohniště. Stravování vlastní.

Cena od (Objekt/Týden):
7400 Kč
Počet osob: max. 8 osob 
Statek Residence Kejžlice - Ubytování Vysočina, chalupy a chaty Vysočina

Malebný přestavěný statek vhodný pro rekreaci rodin s dětmi.

Cena od (Osoba/Noc):
0 Kč
Počet osob: max. 15 osob 

Apartmán Chaty Pohoda Škrdlovice

Škrdlovice (Vysočina)
Apartmán Chaty Pohoda Škrdlovice - Ubytování Vysočina, chalupy a chaty Vysočina

Apartmánový objekt(2x6lůžek)slouží k celoročnímu ubytování.Je součástí chatového areálu (celkem 35osob).Ostatní chaty jen v letním období.Celý areál je umístěn v zahradě v klidné části obce jen 1km od Velkého Dářka.

Cena od (Osoba/Noc):
220 Kč
Počet osob: max. 12 osob 
Zobraz stránku : Začátek  1  Konec

Levné chalupy a chaty Vysočina – rozhraní Čech a Moravy

Vysočina je kopcovitá oblast, která sahá až k pomyslným hranicím Moravy. Pahorky a kopce Vysočiny lákají cyklisty z celých Čech. Za zmínku určitě stojí města jako Chotěboř, Havlíčkův Brod nebo Jihlava, v jejichž blízkosti se nachází zajímavé možnosti ubytování. Během léta můžete navštívit Velké Dářko, největší rybník na území Českomoravské vrchoviny. Čekají tu na vás do noci otevřené restaurace, půjčovny lodí a plachetnic i koupání v čisté vodě. Velké Dářko obklopují husté lesy a rašeliniště. Věnujete se aktivní chůzi nebo jste si oblíbili nordic walking? Vyrazte na výlet po jedné z mnoha turistických cest. Užijte si všechny tyto krásy a vyberte si z naší nabídky ubytování a levných chalup a chat na Vysočině.Za zmínku stojí i městečko Hlinsko, ve kterém se nachází soubor lidových staveb a zimní sjezdovka.