Česky Deutsch English

Ubytování v Malé Fatře

Pokud by byl národní park Malá Fatra pokrm, byl by určen pro jedince s vybroušeným apetitem. Pronajměte si chatu či chalupu v regionu Malá Fatra a vychutnejte si její výjimečnost. Ne nadarmo patří Malá Fatra mezi nejvyhledávanější turistické destinace Slovenska. Vyberte si ubytování přesně podle vaší chuti, a to za jedinečnou cenu. Chaty a chalupy určené k pronájmu v národním parku Malá Fatra čekají v každé roční době jen na vás!

Chata Mažgút

Terchova-Bela (Malá Fatra)  Zobraz na mapě
Chata Mažgút - Ubytování Malá Fatra, chalupy a chaty Malá Fatra

Ponúkame Vám kvalitné a príjemné ubytovanie v tichom prostredí na samote neďaleko obce Terchová (medzi obcami Belá a Terchová).

Cena od (Osoba/Noc):
250 Kč
Počet osob: max. 32 osob 

Chata Sokol

Terchová - Vrátna (Malá Fatra)  Zobraz na mapě
Chata Sokol - Ubytování Malá Fatra, chalupy a chaty Malá Fatra

Chata s nadštandardným vybavením sa nachádza v Národnom parku Malá Fatra v centre Vrátnej doliny osadená pod hrebeňom Sokolie s výhľadom na lyžiarske centrum a panorámu vrchov Veľký a Malý Rozsutec, Stoh, Poľudňový Grúň a Chleb.


Počet osob: max. 6 osob 
Zobraz stránku : Začátek  1  Konec

Levné chalupy a chaty Malá Fatra

Podívejte se na svět z jiné perspektivy. Shlédněte do kraje z nejvyšších vrcholů národního parku Malá Fatra. Toto území je charakteristické svými rozmanitými přírodními úkazy počínaje hlubokými propastmi a tichými dolinami, přes krasové jeskynní útvary, lesnaté porosty, čiré potoky, divoké vodopády a hřebeny vrcholů nekonče. Ubytujte se v chatě či chalupě na Malé Fatře a poznejte místa, kde se zastavil čas.