Česky Deutsch English

Ubytování v Českém ráji

Výběr toho nejlepšího a zároveň i levného ubytování pro milovníky Českého ráje. Na své si přijdou běžní turisté i náročnější klienti. Kompletní přehled volných míst v chatách, chalupách nebo penzionech v lokalitách Českého ráje. Na stránkách naleznete kompletní informace o jednotlivých zařízeních včetně náhledů interiéru. Na své si přijdou turisté, kteří dávají přednost levnému a zároveň kvalitnímu ubytování, ale i tací, kteří požadují pohodlné a luxusnější ubytování. Vyberte si z naší nabídky: Levné chalupy a chaty Český ráj. Užijte si krásu Českého ráje a mějte bydlení zajištěné.

Chalupa pod hradem Valdštejn

Turnov - Pelešany (Český ráj)
Chalupa pod hradem Valdštejn - Ubytování Český ráj, chalupy a chaty Český ráj

Atraktivně položená komfortní chalupa v lesoparku pod skalami a hradem Valdštejn.V srdci CHKO český ráj + přírodní rezervace \"Hruboskalsko\". Zlatá stezka přes Valdštejn,Hr.Skálu na Trosky patří mezi nejkrásnější.Turnov 2km.Kapacita 18(20)os.Bazen ,WIFI.

Cena od (Osoba/Noc):
270 Kč
Počet osob: max. 18 osob 

Chalupa Ráj

Vyskeř (Český ráj)  Zobraz na mapě
Chalupa Ráj - Ubytování Český ráj, chalupy a chaty Český ráj

HRUBOSKALSKO. Stylová zrekontruovaná chalupa ( až 15 osob,4 ložnice,či variabilně 2 samost. apartmány) s vynikající polohou uprostřed Českého ráje a výhledem na hrad Trosky. Bazen: červenec + srpen. Na vyhledávané cyklotrase Trosky - Hrubá Skála - Kost. V UNESCO.\r\n

Cena od (Osoba/Noc):
270 Kč
Počet osob: max. 14 osob 

Pension Bureš

Sobotka (Český ráj)  Zobraz na mapě
Pension Bureš - Ubytování Český ráj, chalupy a chaty Český ráj

Objekt leží na prahu českého ráje, v malebném městě Sobotka.Penzion se nachází 100m od náměstí směrem na lovecký zámeček Humprecht a hrad Kost.


Počet osob: max. 13 osob 

Chalupa Tužín

Tužín (Český ráj)
Chalupa Tužín  - Ubytování Český ráj, chalupy a chaty Český ráj

Stylová roubená chalupa až pro 9 osob v Českém ráji, krásné přírodní okolí - kolem lesy, rybníky, soukromí a klid.


Počet osob: max. 9 osob 

Chalupa Pískovcová

Vojice (Český ráj)
Chalupa Pískovcová - Ubytování Český ráj, chalupy a chaty Český ráj

Unikátní pískovcová chalupa s velkou oplocenou zahradou, kterou tvoří starý sad. Velkorysý vnitřní i venkovní prostor. Klidné místo na jižním svahu. Na zahradě houpačky, pískoviště, zahradní krb, zahradní nábytek. Od začátku června do konce prázdnin bazén.

Cena od (Objekt/Týden):
3900 Kč
Počet osob: max. 10 osob 
Pension Bílý dům pension Český ráj Libuň - Ubytování Český ráj, chalupy a chaty Český ráj

Penzion stojí vedle sportovního areálu kousek od rybníka. Ideální výchozí místo pro turistiku v českém Ráji.Pokoje jsou 2-4lůžkové s vlastním příslušenstvím. V objektu je velká společenská místnost s WIFI. Pořádáme svatby a různé společenské akce do 60 osob.

Cena od (Osoba/Noc):
380 Kč
Počet osob: max. 55 osob 
Zobraz stránku : Začátek  1  Konec

Levné chalupy a chaty Český ráj

Český ráj patří již od dávných časů k oblíbeným destinacím tuzemských, ale i zahraničních turistů. Je situován mezi Středočeskou rovinou a krkonošským podhůřím a pro návštěvníky připravuje jedinečnou podívanou na krásy české přírody. Český ráj se v roce 2005 stal geoparkem UNESCO, což jen potvrdilo jeho význam. Romantický kraj pískovcových skal , který se pro svůj význam stal terčem mnoha filmařských počinů, přiláká ročně řady turistů. Mnozí z nich si své výlety protahují na více dnů, aby mohli prožít jedinečnou atmosféru levné ubytování jako chaty a chalupy v Českém ráji.