Česky Deutsch English

Levné chalupy a chaty Velká Fatra

Připravili jsme pro vás atraktivní nabídku ubytování v hojně navštěvované slovenské oblasti Velká Fatra. Ať patříte mezi turisty, které ocení letní ráz národního parku Velká Fatra, nebo jste vášniví lyžaři hledající dobré podmínky v lyžařských centrech, jistě zde naleznete vhodnou chatu nebo chalupu pro váš pobyt. Levný pronájem chat a chalup nabízíme právě na těchto stránkách. Využijte této atraktivní nabídky a objednejte si ubytování na víkend či delší dobu právě teď!

Apartmán U Butkovských

Staré hory (Veľká Fatra)
Apartmán U Butkovských - Ubytování Veľká Fatra, chalupy a chaty Veľká Fatra

Apartmán sa nachádza v rodinnom dome v obci Staré Hory, nachádzajúcej sa v údolí medzi Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami. Má samostatný vchod. Apartmán tvorí jedna menšia izba, kúpeľňa, WC a malá chodba, kde je umiestnený malý kuchynský kút.

Cena od (Osoba/Noc):
250 Kč
Počet osob: max. osob 

Chata Králiky

Králiky (Veľká Fatra)  Zobraz na mapě
Chata Králiky - Ubytování Veľká Fatra, chalupy a chaty Veľká Fatra

Nechcete dovolenkovať s cestovnou kanceláriou? Nemáte radi masovú rekreáciu? Využite našu ponuku! Prenajímame chatu v pohorí Veľkej Fatry. Nachádza sa v chatovej osade pri obci Králiky, 10 km od Banskej Bystrice. Okolie ponúka široké možnosti zimných a letných športov.

Cena od (Osoba/Noc):
280 Kč
Počet osob: max. 8 osob 

Chalupa U Žiakov

Staré Hory (Veľká Fatra)  Zobraz na mapě
Chalupa U Žiakov - Ubytování Veľká Fatra, chalupy a chaty Veľká Fatra

Samostatný dom obkolesený lesom na okraji obce Staré Hory, nachádzajúcej sa v údolí medzi Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami. Dom má veľkú oplotenú záhradu, takže je vhodný pre rodiny s deťmi a posedenie v prírode, na rekreáciu a na odpočinok.

Cena od (Osoba/Noc):
8 Kč
Počet osob: max. 9 osob 
Zobraz stránku : Začátek  1  Konec

Velká Fatra – ubytování

Velká Fatra je pohoří a zároveň též národní park nacházející se na středním Slovensku, který patří mezi nejnavštěvovanější slovenská místa. Významnou měrou se na tom, kromě malebné a romantické přírody, podílí nejzachovalejší a nejucelenější urbanistický celek původních usedlostí zapsaný v UNESCO – obec Vlkolínec. Chcete poznat světovou raritu? Pronajměte si chatu nebo chalupu a za velice atraktivní cenu můžete relaxovat v této ojedinělé oblasti.