Česky Deutsch English

Ubytování v Beskydech

Připravili jsme pro vás aktuální nabídku kvalitního a zároveň i levného ubytování v oblasti Beskyd. Na své si přijdou běžní turisté i sportovní nadšenci, kteří jistě ocení vybavenost a dostupnost chat i chalup v Beskydech. Kompletní přehled volných ubytování Beskyd a levné chalupy a chaty v Beskydech naleznete právě zde. Přehledné informace na jednom místě, včetně detailních popisů i fotek z nejžádanějších lokalit. Na své si přijdou turisté, kteří dávají přednost levnému a zároveň kvalitnímu ubytování, ale i tací, kteří požadují pohodlné a luxusnější ubytování. Užijte si krásu Beskyd a mějte bydlení zajištěné.
Privát Jiří Krhut - Ubytování - Ubytování Beskydy, chalupy a chaty Beskydy

Patro rodinného domku se samostatným vchodem na Dolní Bečvě v Beskydech.Jsou zde 3 pokoje - 2, 3 a 4 lůžkové(jsou možné i přistýlky),společenská místnost se SAT TV,kompletně vybavená kuchyň,koupelna s vanou a sprchou,WC.

Cena od (Osoba/Noc):
130 Kč
Počet osob: max. 12 osob 

Chalupa V Hutisku - Solanci

Hutisko - Solanec (Beskydy)
Chalupa V Hutisku - Solanci - Ubytování Beskydy, chalupy a chaty Beskydy

Chalupa v srdci Beskyd. Nedaleko Valašské muzeum v přírodě, Radhošť, Pustevny, cyklostezky, lyžařské areály, koupaliště.

Cena od (Osoba/Noc):
170 Kč
Počet osob: max. 9 osob 

Chalupa Valašská chalupa Pod Kaním

Hutisko-Solanec (Beskydy)
Chalupa Valašská chalupa Pod Kaním - Ubytování Beskydy, chalupy a chaty Beskydy

Chalupa na polosamotě poskytuje ubytováni pro 8 osob po celý rok.Ideální pro seniory i rodiny s dětmi.V létě koupání v koupališti,výlety do okolí,cyklostezka Bečva,pěší turistika ,sport.V zimě dostupnost několika vleků,sáňkování dětí u chalupy.Celoroční příjezd.

Cena od (Objekt/Noc):
1285 Kč
Počet osob: max. 8 osob 
Zobraz stránku : Začátek  1  Konec

Beskydy - Levné chalupy a chaty

Moravskoslezské Beskydy se rozkládají ve východní části České republiky. Své turisty přilákali nejen na přírodní oblasti, ale i na bohatou historii v oblasti kultury a umění. Nejvýznamnější z nich je tradiční festival Janáčkovy Hukvaldy. Příznivci sportovních aktivit naleznou v zimním období kvalitní lyžařské sjezdovky a běžecké dráhy. V letním období vyráží na stezky pěší i cykloturisté. Levné chalupy a chaty v Beskydech a ubytování v Beskydech najdete přehledně seřazené. Velmi často narazíte na milovníky adrenalinových aktivit – paragliding a horská kola. Milovníci golfu si již oblíbili oblasti Čeladné nebo Ostravice. Vydejte se s přáteli nebo rodinou do oblasti plné příležitostí k nevšedním zážitkům a objevte krásy historického vývoje našich kulturních dějin. S levným ubytováním v Beskydech Vám rádi pomůžeme.