Česky Deutsch English

Chata Na Strži    Světnov (Vysočina)Nadstandardně vybavená a udržovaná dřevěná chata u vodní nádrže Strž 50m od vody. Rybaření u chaty, houbaření,koupání, grilování, klid. Posezení na terase i balkonu. Parkování u objektu. Rybaření taky bez nutnosti rybářského lístku v soukromém revíru na Hrázkách.
Max. počet osob : 7

Nadstandardně vybavená a udržovaná celodřevěná chata v pěkném prostředí u rybníka Strž, 6 km od Žďáru nad Sázavou. Možnost rybaření a koupání 50m od chaty, houbaření, grilování, kolo, lyže, klid, rodinná dovolená. Ubytování pro max. 7 osob, možnost rozložení pohovky v přízemí, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nová LED TV(DTV), vybavená kuchyňka s plyn.sporákem, koupelna, el. sušák ručníků, teplá-studená voda, WC, pergola, gril, krytá veranda, gril, přenosné ohniště, balkon s posezením, dvě ložnice 4 + 3 postele. Chata je oplocená živým plotem. Ukončená rekonstrukce jádra a terasy v roce 2021. Ostatní informacei k ceně www.chatanastrzi.cz

Chata se nachází v malé chatové oblasti v klidném prostředí CHKO Žďárské vrchy na Vysočině. Místem procházejí turistické a cyklistické stezky, které nabízí velké množství zajímavých výletů. V bezprostřední blízkosti chaty se nachází vodní nádrž Strž, která nabízí možnost koupání v čisté vodě a celoroční rybaření - Jihomoravský rybářský svaz. V blízkém okolí se nacházejí lesy, které jsou schopny poskytnout potěšení vášnivým houbařům. Místo se nachází mezi obcemi Světnov a Stržanov a je vzdáleno cca 6km od okresního města Žďár nad Sázavou (non stop první pomoc, nákupy, bankomaty, autoservis, zábava, památky UNESCO - Zelená hora). Dalšími možnostmi vodního vyžití jsou 2km vzdálená Pilská nádrž (občerstvení, restaurace, plážový volejbal),nebo cca 4 km vzdálená vodní plocha Velké Dářko (windsurfing, loďky, občerstvení). Nedaleko zámek Pernštejn - Bystřice nad Pernštejnem cca 30 km, Tři studně, Nové Město na Moravě - 16 km známé pro MS v biatlonu, horské kola.

Turistické stezky - 0,1 kmRybaření - 0,1 km
Restaurace - 1 kmHorská kola - 0,1 km
Běžky - neudano kmAutobus - 1 km
Tenis - 6 kmKoupání - 0,1 km
Sjezdové lyžování - 15 kmIn-line bruslení - 2 km
Zimní bruslení - 0,1 kmHoubaření - 0,3 km
Cykloturistika - 0,1 km

Další aktivity:
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno