Česky Deutsch English

Chata Srní    Hlinsko v čechách-Srní (Vysočina)Chalupa je cca 200 let stará po rozsáhlé rekonstrukci ve staročeském stylu s prvky současných potřeb. Je na okraji obce obklopena a téměř uzavřena zelení. Díky zařízení a dekoraci se u nás budete opravdu cítit, jako na chalupě!
Cena od : 220 Kč (Osoba/Noc) Bez stravy
Max. počet osob : 14

Díky ústřednímu topení je možno užívat celoročně a je velmi vhodný pro rekreaci několika rodin s dětmi(dětský koutek,bazen a pod.

Obec Srní se nachází cca 3km od Hlinska v čechách. V obci je prodejna potravin, pivnice, tenisové kurty a možnost koupání v krásném zatopeném lomu.\r\nMožnosti výletů-Skanzen Veselý kopec, můzeum a betlém Hlinsko, zámek Slatiňany, historické památky ve Žïáře n.Sázavou, rybník Velké Dářko, Pilská nádrž, sjezdovka Hlinsko, cykloturistika, houbaření.\r\nV zimním období pěkné místo pro pobyt na \"malých horách\",v soukromí a za malé peníze (proti \"velkým horám\")\r\nV okolí několik nanáročných sjezdovek (Hlinsko v č.,Svratka,Trhová Kamenice).Taktéž milovníci procházek na běžkách si přicházejí na své.Parkování a příchod k objektu udržováno sněhovou frézou.

Turistické stezky - 0.5 kmRestaurace - 3 km
Horská kola - 0.5 kmBěžky - 4 km
Autobus - 0.3 kmTenis - neudano km
Koupání - 0,6 kmSjezdové lyžování - 4 km
Houbaření - 0.5 kmCykloturistika - 0.3 km

Další aktivity:
OdDoCenaCena za
01.01.201731.12.2017220 KčOsoba / Noc (Bez stravy)
01.01.201731.12.201713900 KčObjekt / Týden (Bez stravy)

Poznámka: V době letních prázdnin pouze celý objekt/týden.Kompletní ceník na www.staroceskachalupa.webnode.cz
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno