Česky Deutsch English

Levné chalupy a chaty Jizerské hory

Levné ubytování v Jizerských horách v chatách a chalupách. Jizerské hory jsou nejsevernějším pohořím České republiky. Jeho podstatná část se nachází v Polsku, kde také leží nejvyšší vrchol celých Jizerských hor s názvem Wysoka Kopa. Mezi zimní lyžařská střediska patří Bedřichov, Severák a Tanvaldský Špičák. Dále jsou zde pak turistická střediska Smědava, Jizerka a Nová Louka. Neváhejte a objednávejte si ubytování v Jizerských horách. Levné ubytování - Chaty a chalupy v Jizerských horách Vám poskytnou kvalitní zázemí nejen pro vás, ale i pro vaše známé nebo rodinu, se kterými si zde můžete užít spoustu zábavy nebo sportovních radovánek.

Pension Horská chata AC Světlá

Tanvald- Šumburk nad Desnou (Jizerské hory)
Pension Horská chata AC Světlá - Ubytování Jizerské hory, chalupy a chaty Jizerské hory

Pension – horská chata AC Světlá se nachází na místě, kde Jizerské hory hraničí s Krkonošemi, mezi obcemi Tanvald, Kořenov a Příchovice, 720 metrů nad mořem.

Cena od (Osoba/Noc):
380 Kč
Počet osob: max. 42 osob 

Chata Václavka

Smržovka (Jizerské hory)
Chata Václavka - Ubytování Jizerské hory, chalupy a chaty Jizerské hory

Přijměte naše pozvání do nové a útulné roubenky u lesa pod černostudničním hřebenem.Ideální místo pro rodiny s dětmi, nebo partu přátel nabízí možnost houbaření, turistiky, cyklistiky, lyžování, běžkování, či pouhého relaxování na horském slunci.

Cena od (Objekt/Víkend):
6500 Kč
Počet osob: max. 8 osob 

Chalupa Bumbálka

Mníšek u Liberce (Jizerské hory)  Zobraz na mapě
Chalupa Bumbálka - Ubytování Jizerské hory, chalupy a chaty Jizerské hory

Chalupa na západním úpatí Jizerských hor, 9 km od Liberce a Bedřichova, Ještěd 13 km. Chalupa je plně vybavena.

Cena od (Osoba/Noc):
250 Kč
Počet osob: max. 8 osob 

Pension Na Kovárně

Smržovka (Jizerské hory)  Zobraz na mapě
Pension Na Kovárně - Ubytování Jizerské hory, chalupy a chaty Jizerské hory

Apartmány se nachází v malebné krajině Jizerských hor nedaleko tanvaldského Špičáku. Nabízíme rodinné ubytování v luxusně zařízených apartmánech s příslušenstvím a v dalších pokojích v 1.patře. K dispozici venkovní krytý bazén 3,5x7,5 m se slanou vodou.

Cena od (Osoba/Noc):
620 Kč
Počet osob: max. 25 osob 

Chalupa Majka

Albrechtice v Jizerských horách (Jizerské hory)
Chalupa Majka - Ubytování Jizerské hory, chalupy a chaty Jizerské hory

Stylový komfortně zařízený domeček vhodný pro rodinu nebo skupinu přátel. V blízkosti sportovního areálu \"Tanvaldský Špičák\"

Cena od (Osoba/Noc):
350 Kč
Počet osob: max. 15 osob 
Zobraz stránku : Začátek  1  Konec

Jizerské hory – dovolená snů

Ubytujte se v Jizerských horách a užijte si svoji dovolenou snů! Navštivte některé ze zimních lyžařských středisek Bedřichov, Severák a Tanvaldský Špičák, nebo Smědavu, Jizerku či Novou Louku a využijte levné ubytování v Jizerských horách. Rekreační objekty, Levné chalupy a chaty v Jizerských horách, na týdenní nebo víkendové pobyty. Nabízíme ubytování v Jizerských horách, levné chaty v Jizerských horách a levné chalupy. Jizerské hory jsou charakteristické zarovnanými povrchy ve vrcholových oblastech tvořící vysoko položené náhorní plošiny s četnými rašeliništi, z nichž se zvedají žulové vrcholky. Ubytujte se v Jizerských horách i vy a poznejte krásy okolních krajiny. Vydejte se po turistických stezkách do míst kde Vás obklopí pohoda a nádherná a stále divoká příroda.