Česky Deutsch English

Pension Horská chata AC Světlá    Tanvald- Šumburk nad Desnou (Jizerské hory)Pension  Horská chata AC Světlá - Ubytování­ Jizerské hory, chalupy a chaty Jizerské hory

Pension – horská chata AC Světlá se nachází na místě, kde Jizerské hory hraničí s Krkonošemi, mezi obcemi Tanvald, Kořenov a Příchovice, 720 metrů nad mořem.
Cena od : 380 Kč (Osoba/Noc) Včetně snídaně
Max. počet osob : 42

V penzionu chata Světlá jsou 2-4 lůžkové pokoje a 4-6 lůžkové apartmány. Každý pokoj i apartmán má své vlastní sociální zařízení a sprchový kout. Kapacita 42 lůžek.Náš penzion je zaměřen na rodiny s dětmi a pro každého se tu najde rozptýlení.Ve společenské místnosti, která slouží i jako jídelna, je dětský koutek s hračkami pro nejmenší, ping pong pro větší děti, knihovna, šipky, společenské hry a TV pro všechny. V celém prostoru penzionu je k dispozici wifi. V přízemí se nachází stylový bar s výčepem, který je otevřen ve večerních hodinách pouze pro hosty penzionu.Pro déle ubytované je možnost si v prádelně nechat vyprat i vyžehlit oblečení.\r\nStravování lze objednat na každý den individuálně, podle Vašeho denního programu a to polo nebo plnou penzi.\r\nPokud potřebujete zvláštní péči, například diety, máte různá omezení a alergie na materiály, nebojte se nám říci, rádi Vám vyjdeme vstříc.

V letních měsících Vás určitě zaujme uzel turistických tras horskou přírodou a po okolních rozhlednách a síť cyklostezek, která vede jak blízkým okolím, tak do Polska a Německa. V zimních zase běžkařská stpa - Jizerská magistrála a množství sjezdovek různých obtížností, které jsou vzdálené od 900m do 4 km od chaty.

Jízda na koni - 2 kmTenis - 2 km
Koupání - 2 kmSjezdové lyžování - 1 km
Golf - 3 kmVodácké sporty - 3 km

Další aktivity:
OdDoCenaCena za
01.01.201531.12.2015380 KčOsoba / Noc (Včetně snídaně)

Poznámka: Děti do 2 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma , jinak do 10 let 30% - 40 % sleva podle délky pobytu. Příplatky: 150,- za pouze jednodenní pobyt, 100,- za pouze dvoudenní pobyt na osobu a den.
  • Zvíře v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno