Česky Deutsch English

Ubytování na Slovácku

Pobyt na Slovácku si ani nelze představit bez ubytování v chatě či chalupě. Pouze tak můžete plně splynout s oblastí, ve které se přirozeně propojují kulturní tradice, nádherná příroda a vyhledávané pamětihodnosti. Vyberte si ubytování přesně podle vašich přání. Chaty a chalupy k pronájmu nabízíme za atraktivní ceny a s dostupností po celý rok. Zarezervujte si ubytování na Slovácku právě teď.

Pension Sklípek u Myslivny

Moravská Nová Ves (Slovácko)  Zobraz na mapě
Pension Sklípek u Myslivny - Ubytování Slovácko, chalupy a chaty Slovácko

Vinný sklípek u Myslivny se nachází v obci Moravské Nová Ves u Břeclavi v části zvaném ,,Vinná ulička,, v samém srdci Slovácka. Po dohodě s majitelem se možná ochutnávka a prodej vína i zajištění večera s pohoštěním.\r\nJe možno ubytovat 17 osob+ 4 přistýlky

Cena od (Objekt/Týden):
8450 Kč
Počet osob: max. 17 osob 
Zobraz stránku : Začátek  1  Konec

Levné chalupy a chaty Slovácko

Jihovýchodně od Brna naleznete oblast Slovácko, region, který si dokázal zachovat svou originální tvář. Objevte pravý smysl slova folklór – jízdy králů, tradiční hody, jarmarky a festivaly, tím vás ohromí Slovácko. Využijte ubytování v chatách a chalupách na Slovácku po celý rok a zažijte dovolenou, kterou vám budou závidět všichni vaši přátelé. Zkuste netradiční lákadla jako třeba lyžování mezi vinicemi, plavbu po Baťově kanálu nebo slavnosti burčáku. Levné ubytování v chatě či chalupě naleznete právě zde.