Česky Deutsch English

Pension Sklípek u Myslivny    Moravská Nová Ves (Slovácko)Vinný sklípek u Myslivny se nachází v obci Moravské Nová Ves u Břeclavi v části zvaném ,,Vinná ulička,, v samém srdci Slovácka. Po dohodě s majitelem se možná ochutnávka a prodej vína i zajištění večera s pohoštěním.\r\nJe možno ubytovat 17 osob+ 4 přistýlky
Cena od : 8450 Kč (Objekt/Týden) Bez stravy
Max. počet osob : 17

Ubytování se sestává se dvou vzájemně propojených vinných sklepů, Cena za týden se týká 1. sklepa\r\nI. sklep: V přízemí se nachází stylové posezení a úložný prostor, pro jízdní kola / možnost půjčení horských kol/a kočárky. Schodiště vede do patra, kde se nalézá společenská místnost s kuchyní. V místosti se nachází krbová kamna,pohovka jídelní stůl, 2 postele, BTV, radio. Kuchyñ je vybavena /el. vařič, mikrovlnná trouba, rychvarná konvice, překapávač na kávu, lednice/. V tomto podlaží se také nachází soc.zař. a vstup na kryté venkovní posezení s grilem a zahrádkou. Z tohoto podlaží vedou schody do podkroví se 6 postelemi a úložnými policemi.\r\nPopis II. vinného sklepa: spol. místnost s kuchyňkou, 2x dvoulůžkový pokoj se sam soc. zař., 5-lůžkový pokoj, krytá terasa se zahrádkou.

část Slovácka rozprostírající se v cípu státních hranic se Slovenském a Rakouskem, kolem Břeclavi se nazývá Podluží. Tomuto vinorodému kraji dominuje několik unikátních památek, z nichž nejznámější je Lednicko-Valtický areál. Vedlejší obcí jsou Mikulčice známé archologickými vykopávkami. Vinné lokality jsou propojeny vinařskými cyklostezkami, které provedou milovníky cyklistiky po celém Slovácku. V obci možnost koupání.

Turistické stezky - neudano kmRybaření - 2 km
Restaurace - 50m kmHorská kola - neudano km
Autobus - 1,5 kmJízda na koni - neudano km
Koupání - 2 km

Další aktivity:
OdDoCenaCena za
25.06.201003.09.201011570 KčObjekt / Týden (Bez stravy)
01.01.201028.06.20108450 KčObjekt / Týden (Bez stravy)
03.09.201017.12.20108450 KčObjekt / Týden (Bez stravy)

Poznámka: od 250 Kč na osobu a noc, pes 50 Kč na den, cena platí za jeden 1.objekt 8 osob,, další náklady: 3,- rekreační poplatek ve prospěch obce os/noc, sleva:
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno