Česky Deutsch English

Ubytování ve středních Čechách

Pro netradiční a pohodovou rekreaci nabízíme levné ubytování ve středních Čechách. Ubytování za atraktivní ceny v chatách a chalupách je dostupné během celého roku. Můžete vybírat nejen dle konkrétní lokality, ale k dispozici vám jsou kompletní informace o všech chatách, včetně tipů na výlety do okolí. Vyberou si u nás lidé toužící po jednoduchém a levném ubytování v přírodě. Naše nabídka však zapůsobí i na ty, kteří hledají nadstandardní vybavení za dobrou cenu. Levné ubytování v oblasti středních Čech se zalíbí milovníkům českých měst a jejich památek, pěších túr a cyklovýletů. Pozadu nezůstává ani autoturistika. Chalupy a chaty ve středních Čechách jsou určeny pro lidi všech věkových generací.

Chata Županovice

Županovice (Střední Čechy)  Zobraz na mapě
Chata Županovice - Ubytování Střední Čechy, chalupy a chaty Střední Čechy

Nabízíme moderně zařízenou chalupu po částečně rekonstrukci.

Cena od (Objekt/Noc):
1500 Kč
Počet osob: max. 6 osob 

Chata Hvězdonice

Hvězdonice (Střední Čechy)
Chata Hvězdonice - Ubytování Střední Čechy, chalupy a chaty Střední Čechy

Chata na samotě u lesa po 11 osob, bazén, venkovní gril


Počet osob: max. 11 osob 

Chalupa Pyšely

Pyšely (Střední Čechy)  Zobraz na mapě
Chalupa Pyšely - Ubytování Střední Čechy, chalupy a chaty Střední Čechy

25 KM DO PRAHY,OBJEKT ANI OKOLI NEZAPLAVENO POVODNĚMI; LETNÍ PRONÁJEM: moderně zařízený objekt s terasou se sezením a výhledem do přírody se nachází v oblíbené rekreační oblasti v lesnaté krajině okolo řeky Sázavy. TEL.: 605159132

Cena od (Objekt/Týden):
6800 Kč
Počet osob: max. 5 osob 
Zobraz stránku : Začátek  1  Konec

Levné chalupy a chaty střední Čechy a Praha

Ve stínu Prahy se krčí města a turistické zajímavosti středních Čech. Oblast středních Čech je tedy turisty často zanedbávána a opomíjena. Rekreace a ubytování je lehce dostupné pro všechny obyvatele Prahy, kteří si sem jezdí odpočinout a nabrat novou energii. Užijte si rekreační objekty, levné chalupy a chaty ve středních Čechách a další ubytování, na týdenní nebo víkendové pobyty. Rovinatá krajina středních Čech láká k dlouhým procházkám a nadchne i aktivní sportovce. Střední Čechy se mohou pochlubit sítí cyklostezek i běžeckých tras. Navštivte zde známá města, která reprezentuje Benešov, Kutná Hora nebo Mělník. Svůj den pak můžete zakončit na jednom z monumentálních hradů nebo zámků. Mezi ty oblíbené a často vyhledávané můžeme zařadit lovecký zámeček Konopiště, Orlík, Zvíkov nebo Karlštejn.