Česky Deutsch English

Ubytování v Lužických horách

Pokud hledáte levné ubytování v Lužických horách, pak jste zde na správném místě. Do skupiny levného ubytování v Lužických horách můžeme zařadit levné chaty v Lužických horách a samozřejmě také levné chalupy, které si jistě oblíbíte. Lužické hory jsou častým cílem těch, kdo preferují aktivní dovolenou. Na své si zde přijdou milovníci turistiky a cyklistiky. Lužické hory jsou nevelké pohoří na severu Česka, vymezené ve směru od západu Děčínskou vrchovinou a Ještědskokozákovským hřbetem na východě. Horský terén, je zasazen do živoucí a velmi zachovalé přírody a při projížďce na kole krajinou budete vskutku nadšeni.

Chalupa Ubytování u Jany

Kytlice (Lužické hory )  Zobraz na mapě
Chalupa Ubytování u Jany - Ubytování Lužické hory , chalupy a chaty Lužické hory

Velký dům ve stylu typické horské hrázděné chalupy. Nabídka víkendových i dlouhodobých pobytů. Apartmány pro 2-4 hosty s vlastní koupelnou, WC a kuchyní.


Počet osob: max. 15 osob 

Chata Ubytování Krásná Lípa

Krásná Lípa (Lužické hory )
Chata Ubytování Krásná Lípa - Ubytování Lužické hory , chalupy a chaty Lužické hory

Celý rodinný dům (10 lůžek) na okraji města Krásná Lípa ležící v srdci NP.

Cena od (Osoba/Noc):
2700 Kč
Počet osob: max. 10 osob 
Zobraz stránku : Začátek  1  Konec

Levné chalupy a chaty v Lužických horách

Zarezervovali jste si již některou z našich chat nebo chalup v Lužických horách? Rekreační objekty, Levné chalupy a chaty v Lužických horách, na týdenní nebo víkendové pobyty, ubytování v Lužických horách. Navštivte například hlavní hřeben Lužických hor - Lužický hřbet - probíhající jižně od Lužické poruchy od vrchu Spravedlnost po Horní Sedlo. Tato oblast je ideální pro trávení aktivní dovolené. Navštivte Lužické hory! Kvalitní zázemí v našich chatách a chalupách Vám umožní plně si odpočinout nebo se sportovně vybít. Pokud jste již rezervovali některou z nabízených chat nebo chalup, tak už se můžete rovnou těšit na svůj příjemný pobyt v přírodě v prostředí nádherných Lužických hor.