Česky Deutsch English

Levné chalupy Liptov a chaty Liptov

Pokud jste se rozhodli strávit příjemné chvíle v jednom z nejkrásnějších regionů Slovenska, a proto sháníte zajímavé ubytování na Liptově, jste na správném místě. Nabízíme vám chaty a chalupy k pronájmu za skvělou cenu bez dopadu na kvalitu ubytování. Rezervujte si chatu či chalupu na Liptově ve kterékoliv roční době a nebudete se nudit – turistika, cykloturistika a hlavně zimní i vodní sporty, to je jen zlomek z možností trávení volného času. Přesvědčte se sami proč je Liptov tak atraktivní destinací pro turisty.
Apartmánový dům Fatrapark - Ubytování Liptov, chalupy a chaty Liptov

Nabízím na pronájem dva krásné apartmány na Liptově ve Fatraparku v Hrabovské doline – Ružomberok. Na přízemí nebo ve 3. patře, detailní popis a vybavení zašlu na vyžádání.

Cena od (Apartmán/Noc):
685 Kč
Počet osob: max. 8 osob 
Zobraz stránku : Začátek  1  Konec

Liptovské chaty a chalupy

Hledáte ideální místo pro pestrou a zábavnou dovolenou? Na Liptově si přijde na své i ten nejnáročnější návštěvník. Vyhledávaná lyžařská střediska, termální koupaliště, nejkrásnější slovenské jeskyně, svérázná lidová architektura, bohatý folklór, nepřeberné množství památek, termální, netradiční sporty, ojedinělá krajina: to je jen zlomek z toho, co na vás čeká v této oblasti. Nečekejte již ani minutu a zarezervujte si ubytování v chatě či chalupě v regionu Liptov .