Česky Deutsch English

Ubytování v Krušných horách

Krušné hory představují velice zajímavé místo pro vaši dovolenou a jsou výbornou volbou, pokud hledáte levné ubytování v Krušných horách. Vyberte si Levné chalupy a chaty Krušné hory. U nás najdete hezké ubytování v Krušných horách. Cenově dostupné a levné chaty a chalupy v Krušných horách vás jistě potěší. Všechny typy levného ubytování v Krušných horách naleznete na našich internetových stránkách. Již nikam chodit nemusíte, objednejte si ubytování v rámci své dovolené v Krušných horách právě teď. Čeká na vás rozsáhlá nabídka chat a chalup, které jsou k pronájmu během celého roku. Ať je léto nebo zima, levné ubytování v Krušných horách najdete po celý rok. Výběr je zcela ve vaší režii, neboť u každé chalupy či chaty najdete veškeré dostupné informace.

Chata Kovářská

Kovářská (Krušné hory)  Zobraz na mapě
Chata Kovářská - Ubytování Krušné hory, chalupy a chaty Krušné hory

Pěkně zařízená, zrekonstruovaná chalupa se nachází na okraji obce. Chata Kovářská se nachází v Krušných horách cca 7 km od Klínovce. Je vhodná pro rodiny, které mají rádi klid, přírodu, turistiku a je ideální i pro milovníky zimních sportů.

Cena od (Objekt/Týden):
5000 Kč
Počet osob: max. 10 osob 

Chata V Háji pod Klínovcem

Háj pod Klínovcem (Krušné hory)  Zobraz na mapě
Chata V Háji pod Klínovcem - Ubytování Krušné hory, chalupy a chaty Krušné hory

Kompletně vybavená chata v obci Háj pod Klínovcem v Krušných horách. Celoročně k pronajmutí. Okolí vhodné nejen pro zimní rodinnou rekreaci, ale také pro turistiku, cykloturistiku a houbaření.

Cena od (Objekt/Noc):
1800 Kč
Počet osob: max. 8 osob 
Zobraz stránku : Začátek  1  Konec

Levné chalupy a chaty Krušné hory

Krušné hory jsou nádherné a stále nedoceněné pohoří podél českoněmecké hranice na severozápadě Čech a jihu Saska. Tvoří souvislé horské pásmo o délce 130 km a průměrné šířce 40 km. V Krušných horách se odedávna těžily rudy obsahující měď, cín, stříbro, olovo, a železo. Později se k nim přidaly ještě kobalt, nikl, wolfram, a ve 20. století také uran. Díky tomu zde naleznete hodně technických památek. Krušné hory jsou vyhledávaným místem pro trávení letních i zimních dovolených. Nabízíme rekreační objekty, Levné chalupy a chaty v Krušných horách, na týdenní nebo víkendové pobyty, ubytování v Krušných horách. Neváhejte proto a vyberte si z naší široké nabídky levného ubytování v Krušných horách pro svoji rodinu, levných chat v Krušných horách pro pořádný mejdan s přáteli či levných chalup v Krušných horách pro trávení aktivních dovolených.