Česky Deutsch English

Chalupa U Pichlerů    Churáňov - Zadov (Šumava)Objekt se nachází na okraji známého rekreačního střediska Churáňov, v těsné blízkosti lyžařského areálu na Kobyle. Chalupa s nádherným výhledem na Šumavu je ve velmi klidném prostředí vhodná pro rodiny s malými dětmi a seniory.
Cena od : 300 Kč (Osoba/Noc) Bez stravy
Max. počet osob : 13

Jedná se o zemědělskou usedlost se čtyřmi pokoji pro hosty, dvěmi sociálními zařízeními kuchyňkou se vším vybavením. Vše ve zvláštním odděleném patře. Součástí je lyžárna úschovna kol prostor pro venkovní grilování parkovací plochy.

Rekreační středisko Churáňov- Zadov, viz www.lazadov.cz .V zimním období 7 lyžařských vleků, večerní lyžování, úmělé zasněžování, velmi vhodné pro snowbord. Přímo pod okny pensionu svah pro sáňkování dětí. Ideální podmínky pro běžkaře, pravideně upravované tratě v nejbližším okolí 55 km. V létě ideální podmínky pro cykloturistiku a pěší turistiku. Milovníci sběru hub a borůvek si přijdou na své v těsném okolí i v pozdním šumavském podzimu. V případě zájmu je možno se stravovat v okolních hotelech. Nákup potravin je možný rovněž v místě. V letním období je velmi zajímavé cestování ekologickými autobusy Národního parku Šumava s návazností do Bavorského národního parku.

Turistické stezky - 0,2 kmRestaurace - 0,7 km
Autobus - 0,5 kmJízda na koni - 0,5 km
Tenis - 2,5 kmSjezdové lyžování - 0,5 km

Další aktivity:
OdDoCenaCena za
01.01.201931.12.2019300 KčOsoba / Noc (Bez stravy)
  • Zvíře v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno