Česky Deutsch English

Chalupa U kapličky    Čestice-Horka (Orlické hory)Udržovaná rekonstruovaná chalupa situovaná na idilickém klidné polosamotě podhůří Orlických hor, z jedné strany obehnaná řekou Divoká Orlice, ze druhé lesem a pozůstatkem starého písáku.
Cena od : 5900 Kč (Objekt/Týden) Bez stravy
Max. počet osob : 8

Cca před 8 lety komplexně rekonstruovaná chalupa s polouzavřeným dvorem a udržovanou oplocenou zahradou. Chalupa má obytnou kuchyn s kachlovými kamny, obývací pokoj s krbem s ventilátorem a možností přespání max. 2-3 osob, menší ložnice obsahuje manželské dvoulůžko a větší ložnice manželské dvoulůžko a samostatnou postel /popř, dle potřeby i dětskou postýlku/. Sociální zařízení je prostorné, obsahuje vanu, sprchový kout a WC. K posezení za každého počasí láká ideálně situovaná krytá terasa a krytý kout 4x4m obsahující ohniště s možností grilování a douzování masa či uzeniny.K parkování slouží velká prostorná garáž/pro jedno velké či dvě malá auta/. Blízkost lesa, řeky, cyklotras,chovu koní, tenisových kurtů a středisek zimních sportů předurčuje chalupu k možnosti využití k rekreaci ve všech ročních obdobích.

Jak již bylo výše uvedeno,chalupa je situována na idilické polosamotě v blízkosti čisté horské řeky Divoké Orlice,kde se dá jak koupat na melčinách tak v tůních či využít krytých, intimitu nabízejících, meandrů. Smíšený les ze dvou třetin uskupení polosamot obkružuje, voní ,šumí a nabízí klidné procházky, houbaření či sběr borůvek a malin. Zbytky starého písáku v počátcích léta nabízejí koupel v čisté vodě a v tuhé zimě možnost bruslení. Další podrobné informace dále.

Turistické stezky - neudano kmRybaření - 0.1 km
Restaurace - 2 kmHorská kola - neudano km
Běžky - neudano kmAutobus - 2 km
Hřiště - neudano kmJízda na koni - neudano km
Tenis - neudano kmKoupání - 0,1-1 km
Sjezdové lyžování - neudano km

Další aktivity: lyž.střediska - cca 30km
OdDoCenaCena za
28.06.200330.08.20037900 KčObjekt / Týden (Bez stravy)
04.01.200331.01.20035900 KčObjekt / Týden (Bez stravy)
20.12.200300.00.000014900 KčObjekt / Týden (Bez stravy)

Poznámka: léto obdobné-hl.sezona-7-8/03, el.en.není v ceně, další náklady: el. energie-dle spotřeby a aktuální ceny, povlečení možno po dohodě za poplatek zapůjčit, sleva: 10% z ceny při pronájmu dvou a více
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno