Česky Deutsch English

Chalupa Chata Pod Hájkem    Horní Branná (Krkonoše)Rekreační vilka se nachází v 3 km od Vrchlabí, v areálu rodinné farmy. Má samostatný příjezd a zahradu. Je zařízena pro ubytování 16ti osob + 4 přistýlky. Nejbližší lyžařské vleky jsou 3 km v Hořením Vrchlabí. Krytý bazén 4x8 m.
Max. počet osob : 16

Vilka je patrová. V přízemí je vybavená kuchyň a společenská místnost pro 16 osob, terasa, sociální zařízení. V patře je 5 ložnic, sociální zařízení, balkon. Vytápění je ústřední – plynové. Součástí zařízení je zastřešená pergola (zahradní nábytek a gril, ruské kuželky). Parkování u objektu (6 aut). Na zahradě je krytý venkovní bazén. V zadní části areálu je samostatné - vířivka, infrasauna, odpočívárna, sprcha. Užívání wellness není zahrnuto v ceně objektu, ale je účtováno zvlášť.

Horní Branná se nachází v Krkonoších u města Vrchlabí. V obci je řada historických zajímavostí-zámek s památníkem Komenského, hrobka Harrachů, kostel Sv.Mikuláše.Díky velmi dobré dopravní obslužnosti lze podnikat výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Z obce vychází řada turistických a cyklistických tras–na Vrchlabsko, Jilemnicko, Benecko. V zimě jsou tyto trasy pravidelně upravovány pro turistiku na lyžích. Z obce lze vlakem nebo autobusem snadno navštívit zajímavosti Krkonoš – Teplicko-adršpašské skály, ZOO Dvůr Králové, český ráj, Krkonošské vodopády. lanovka na černou horu a Sněžku. V obci jsou tenisové kurty a hřiště. Dále je zde sportovní střelnice s možností zapůjčení zbraně. Obec má dobrou občanskou vybavenost – nákupní středisko, pošta, restaurace, vinárna.

Turistické stezky - 1 kmRybaření - 5 km
Restaurace - 0,5 kmHorská kola - 5 km
Běžky - 0,5 kmAutobus - 0,8 km
Koupání - 0,5 kmSjezdové lyžování - 5 km
Golf - 10 kmZimní bruslení - 0,5 km
Houbaření - 1 kmCykloturistika - 0,5 km
Vyhlídkové lety - 5 km

Další aktivity:
  • Zvíře v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno