Česky Deutsch English

Pension Pod kaštanem    Hodkovice u Trutnova (Adršpašsko-Teplické skály)Ubytování u Adršpašských skal,ticho,klid,vybavené pokoje, ap.s krbem,balkonem,pavlačí,internet,možná polopenze, dětský koutek s bazénem, houpačky, skluzavka.
Max. počet osob : 15

Aktuálně: O letních prázdninách pobyty sobota - sobota, jiné možno zamluvit na poslední chvíli. Apartmá s krbem..... NA POSLEDNÍ CHVÍLI OBJEDNÁVEJTE POBYTY KRATŠÍ i NA JEDEN DEN ! Od 250,-Kč/os/den.Ubytování v poschodí v různých pokojích se soc. zařízením, možnost vaření (4lůžkové a apartmá),velké apartmá se samostatným vchodem(94m2,3ložnice 6 až 8 lůžek),dvoulůžkový pokoj se sprchou,WC, venkovní terasa, ohniště,spol.místnost se sezením u krbu. Pokoj se samostatným vchodem a balkonem od lesa,čtyřlůžkové apartmá s krbem.Na všech pokojích lednice,varná konvice. Na 4lůžkových možnost vaření)Oceníte velký travnatý dvůr,venkovní sezení pod stromy.Dětský koutek - houpačky, skluzavka, bazén....,ohniště,možnost zapůjčení her,horských kol-4ks.Internet.\r\nV zimě lyžařské vleky: Radvanice,Petříkovice,Teplice nad M.Běžecké terény

Objekt se nachází 2km od Adršpašských skal mimo jeho frekventovaná centra, v zimě běžecké trasy okolo skal, svah nad domem pro sáňkování, v létě možná turistika, cykloturistika, jízdy na koních a p.Krkonoše 30 km.Tenisové kurty a nohejbal cca 3 km.Blízké přechody do Polska(Cyklotrasy)

Turistické stezky - neudano kmRybaření - 7km km
Restaurace - 2 kmAutobus - 3min. km
Hřiště - 2 kmJízda na koni - 3 km
Tenis - 2 kmKoupání - 5km km
Houbaření - 1 kmHorolezectví - 2 km

Další aktivity: dle popisu na domovských str.
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Nepovoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno