Česky Deutsch English

Chalupa Stupná    Stupná - Křemže (Jižní Čechy)Chalupa v malé vesničce v CHKO Blanský les. Dobrý příjezd po rovině . Velký uzavřený travnatý dvůr pro park. aut, posezení u ohniště, gril, pískoviště, houpačka, povrch. bazén 3,05 m, odpočinková plocha, děti a domácí zvířata nemohou utéct, max. soukromí, klid.
Cena od : 4900 Kč (Objekt/Týden) Bez stravy
Max. počet osob : 5

Stylový dům ,k dispozici jsou 3 ložnice celkem s osmi lůžky,velká sednice (obýv. pokoj s krbem, posezením-sedací souprava, jídelním stolem a dvojlůžkem pro denní pobyt), vybavená kuchyně s plyn. sporákem, mikrovln. troubou , lednicí a myčkou, koupelna se sprch. koutem i vanou (voda z veř. vodovodu), teplá i studená voda, samostatné WC , druhé WC u koupelny. Velký uzavřený travnatý dvůr (8 arů) poskytuje maximální soukromí, ohniště,gril na dřevěné uhlí, prostor pro hry dětí,posezení,venkovní šachy, pískoviště a houpačku. Na dvoře lze i parkovat auta - je pod uzavřením. K dispozici nádobí , knihy, mapy, hry a hračky pro děti.... K dispozici WIFI připojení.V případě požadavku obsazení objektu nad 5 osob (max 8) poplatek 1000,-Kč /osobu a týden.U psa povoleno pouze malé plameno. Dům je pronajímán jako namovitost na základě smlouvy, bez poskytnutí jakýchkoliv dalších služeb (nájemce si zajišťuje úklid. povlečení, hygienické potřeby... atd, pronajímatel není přítomen)

V okolí vesnice jsou lesy (turistika, houby, borůvky..), mírné kopce. Restaurace je vzdálena cca 2 km,koupaliště do 6 km (Třísov, Holubov, Brloh), na dvoře povrch. bazén, autobus v místě. V blízkosti lze navštívit řadu kulturních a historických památek. Český Krumlov 15km (možnost návštěvy divadla s otáčivým hledištěm ještě v zámeckém parku), Holašovice 7km (v seznamu UNESCO), České Budějovice 15km, Lipno 35 km, Hluboká nad Vltavou 22km, Třeboň 30km atd. Silnice vedoucí podél domu za potokem je pouze místní komunikace s téměř nulovým provozem.

Turistické stezky - 1 kmRybaření - 2 km
Restaurace - 2 kmHorská kola - 2 km
Autobus - 0,1 kmKoupání - 6 km
Golf - 23 kmIn-line bruslení - 23 km
Houbaření - 1 kmVyhlídkové lety - 18 km

Další aktivity: lesy, houbaření
OdDoCenaCena za
30.06.201801.09.20188900 KčObjekt / Týden (Bez stravy)
26.05.201830.06.20184900 KčObjekt / Týden (Bez stravy)

Poznámka: zál. ve výši 30% ceny, nást. v sobotu, dopl. za el.e. +tur. popl.+ za os. nad max. 5ti os 1000Kč, sleva: 5% při obs. 2 týdnů vcelku, obj. zasílejte přímo na mail jan.kroupa@seznam.cz,tel 724680225
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Nepovoleno
  • Víkendové pobyty: Nepovoleno