Česky Deutsch English

Pension Pod Mořským okem    Karlovice (Jeseníky)Ubytování ve stylových horských apartmánech - dřevěné interiéry, vlastní soc. zařízení, kuchyň a TV. ZIMNÍ dovolená pro lyžaře. LETNÍ dovolená pro cykloturisty a milovníky hor.
Cena od : 490 Kč (Osoba/Noc) Bez stravy
Max. počet osob : 17

Penzion prošel v minulých letech rekonstrukcí a nabízí ubytování ve stylových horských apartmánech. Každý apartmán má soc. zařízení, plně vybavenou kuchyň a TV.PENZION disponuje parkovištěm, lyžárnou, prostornou zahradou, úschovnou pro horská kola, venkovním posezením s krbem, altánkem, dětským koutkem a krbovou místností pro večerní posezení. PENZION se nachází v klidné části obce Karlovice, pouze 12 km od úpatí Pradědu - nejvyšší jesenické hory. V okolí velké lyžařské areály Ovčárna-Praděd a Karlov. V létě turistika a cykloturistiku.

Penzion se nachází v klidné části obce Karlovice, pouze 12 km od úpatí Pradědu - nejvyšší jesenické hory. \r\nV ZIMĚ je vyhledáván milovníky zimních sportů. V okolí jsou velké lyžařské areály Ovčárna-Praděd (6 vleků a udržované běžecké okruhy), Vrbno pod Pradědem (www.skiarenavrbno.cz)- DOPORUČUJEME !!, Karlov (16 vleků) a Červenohorské sedlo (6 vleků). Zvláště areál na Ovčárna-Praděd je zárukou kvalitního lyžování.V LÉTĚ je okolí penzionu ideální k provozování pěší turistiky a cykloturistiky. Sportovnější jedinci mohou podnikat túry do vrcholových partií jako jsou Praděd, Petrovy kameny, Velká kotlina, údolí Bílé Opavy a jiné. Dále je možno navštívit vyhřívaný bazén (5 km), zahrát si bowling, squash, navštívit relax centrum a další.

Rybaření - 0,5 kmRestaurace - 0,3 km
Běžky - 6 kmAutobus - 0,2 km
Hřiště - neudano kmJízda na koni - 1 km
Tenis - 1 kmKoupání - 4 km
Sjezdové lyžování - 6 kmMinigolf - 1 km
Horolezectví - 10 km

Další aktivity:
OdDoCenaCena za
01.01.201631.12.2016490 KčOsoba / Noc (Bez stravy)

Poznámka: Poskytujeme ubytování., restaurace - ne, další náklady- ne, sleva: dítě 3 - 12 let sleva 50% - podmínkou 2 platící dosp.osoby
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Povoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno