Česky Deutsch English

Chalupa Roubenka Moravský Karlov    Moravský Karlov,Červená Voda (Orlické hory)Je to novostavba s pozemkem 2000 m2, jež poskytuje ubytování pro max 10 osob ve 4 pokojích.Nachází se ve vesnici Moravský Karlov. Okolí nabízí výborné lyžařské i turistické terény. K chalupě je bezproblémový příjezd i v zimě.Parkovací místa u objektu pro 4 auta.
Cena od : 2200 Kč (Osoba/Noc) Bez stravy
Max. počet osob : 10

Do objektu vstupujete přez verandu do velké společenské místnosti. Součástí je plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči (sklokeramická deska, vestavná elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, atd).V pravém rohu je vyřezávaná, čalouněná,rohová lavice s masívním stolem a židlemi pro cca 7 osob.V levé části místnosti je sedací souprava (pro 7 osob), vedle které se nachází stylová kachlová kamna.Další vybavení je LCD televize + satelit.Další vybavení je zastřešená terasa s posezením pro 10- 12 osob.Na terase je uzamykatelný dřevník, kde si můžete uschovat lyže,snowboard atd...Po dřevěném schodišti z masivu se dostanete do podkroví.Zde jsou 4 pokoje, WC a koupelna s vanou .2x dvoulůžkový pokoj s nábytkem pro uložení osobních věcí a potřeby.2x třílůžkový pokoj s nábytkem pro uložení osobních věcí a potřeb.Roubenka je vytápěna kachlovými kamny s centrálním rozvodem teplého vzduchu nebo přímotopy.

Koupání:Králíky, Štíty - Acrobat Park, Ruda nad Moravou, Bludov - Vlčí Důl, Mezilesí, Jablonné nad Orlicí, Pastviny, Šumperk - Bartušák, Lanškroun - Dlouhý rybník, Šumperk - Aquacentrum.Lyžařská střediska:Šanov, Červená Voda - Buková hora, Heroltice, Skipark Červená Voda - Heroltická, Čen-kovice, Panorama - Štědrákova Lhota, Turek, Ovaz Výprachtice.Výlety v okolí: Suchý vrch

Turistické stezky - 1 kmRestaurace - 0,2 km
Běžky - 1 kmAutobus - 0,2 km
Jízda na koni - 0,5 kmSjezdové lyžování - 3 km

Další aktivity:
OdDoCenaCena za
01.01.201631.08.20162200 KčOsoba / Noc (Bez stravy)

Poznámka: od 2200,-/noc + energie
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno