Česky Deutsch English

Pension Švihák lázeňský    Velké Losiny (Jeseníky)Rodinný penzion v Jeseníkách s nabídkou ubytování pro 45 hostů ve 13 nově zrekonstruovaných pokojích. Každý z nich má vlastní sociální zařízení, TV a Wi-Fi.
Max. počet osob : 45

Penzion v jesenických horách Vám nabízí ubytování ve zrekonstruovaných prostorách s kvalitním vybavením. Každý ze 13 pokojů má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Některé z pokojů je rozdělený do více místností pro Vaše větší pohodlí a soukromí. V penzionu mohou strávit příjemné chvíle nejen páry, ale také rodiny s dětmi. Pro ně máme v penzionu připraveny dětské postýlky, krmící židličky, přebalovací podložku a další nezbytnosti. Ve společenské místnosti s velkou plně vybavenou kuchyní včetně myčky je umístěný hrací koutek se spoustou hraček, fotbálek a velká plazmová televize. Z místnosti je možný vstup na terasu a zahradu, kde máme pro děti připravené pískoviště, houpačky, klouzačky, prolézačku a trampolínu. Dospělí mohou využít altánku se zahradním grilem a posezením.

Velké Losiny jsou lázeňským městem, můžete tedy navštívit lázeňský park a lázně. V tomto areálu najdete termální bazén. Nedaleko se nachází Ruční papírna s možností shlédnout výrobu ručního papíru, nebo velkolosinský zámek s velkým parkem. V blízkých vesničkách můžete navštívit minigolf, paintball, rybník s možností rybaření, dětské hřiště, ZOO koutek, spoustu muzeí a dalších zajímavostí a atrakcí. Za návštěvu stojí také Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně s exkurzí, kam se můžete dostat buď šestimístnou lanovkou nebo kyvadlovou dopravou.

Turistické stezky - 1 kmRybaření - 7 km
Restaurace - 0,3 kmHorská kola - 1 km
Běžky - 1 kmAutobus - 0,4 km
Hřiště - 1 kmJízda na koni - 12 km
Tenis - 1 kmKoupání - 0,8 km
Sjezdové lyžování - 7 kmMinigolf - 0,7 km
In-line bruslení - 7 kmZimní bruslení - 14 km
Houbaření - 1 kmCykloturistika - 1 km
Horolezectví - 11 kmVyhlídkové lety - 14 km

Další aktivity:
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno