Česky Deutsch English

Apartmán Ubytování České Budějovice, Za Stromovkou    České Budějovice - Stromovka (Jižní Čechy)Levně pronájem dvou pokojů pro rekreační pobyt pro max. 4 osoby v červenci a srpnu, v dosahu památek Jižních Čech, cykloturistika, rovina. Bydlení je v 1. patře domu se samostatným vstupem a parkovištěm v Již. Čechách v Č. Budějovicích u lesoparku Stromovka .
Cena od : 4500 Kč (Apartmán/Týden) Bez stravy
Max. počet osob : 4

K dispozici jsou 2 samostatné pokoje, každý se dvěma lůžky, stolem , skříněmi , lednicí, společná hala se stolem, kuchyňským koutem , el. dvojvařičem, dřezem, mikrovlnkou a varnou konvicí, koupelna se sprchovým koutem, s WC a se dvěma umyvadly a další samostatné WC. Topení ústřední plynem. K dispozici je WIFI internetová a televizní přípojka.Parkoviště před domem umožňuje parkování dvou automobilů.V předzahrádce domu k dispozici posezení, el. gril. V blízkosti je lesopark Stromovka s dětským hřištěm, U rampou, možnosti procházek , posezení v klidu, koupání je možné v areálu plaveckého bazénu , restaurace (velký výběr) ve městě cca 15 min chůze od domu (na náměstí Přemysla Otakara, cca 20 min. chůze) po stezce pro pěší ve velmi dobrém dosahu je většina památek Jižních Čech, možnost cykloturistiky.\r\n Areál Jihočeské univerzity je vzdálen cca 8 min. chůze. (pronajmout lze i jednotlivé pokoje 200,-Kč/noc a osobu - po domluvě)

V blízkosti lze navštívit řadu památek- např. město České Budějovice, zámek Hluboká (7km, akvapark, golf), klášter Zlatá Koruna (8km), zámek Český Krumlov (25km),Holašovice (8 km)– město i vesnice jsou zapsány na seznamu kult. památek UNESCO, zámek Třeboň (15km), zámek Netolice (15km), hrad Rožmberk (30km) , Lipno (45km) atd. V okolí jsou lesy, rybníky, možnost houbaření, cyklostezky (vltavská do Purkarce přes Hlubokou - do Hluboké takřka po rovině).

Turistické stezky - 1 kmRybaření - 20 km
Restaurace - 0,3 kmAutobus - 0,2 km
Hřiště - 1 kmTenis - 1 km
Koupání - 0,5 kmGolf - 7 km
Vodácké sporty - 2 kmIn-line bruslení - 7 km
Houbaření - 5 kmCykloturistika - 1 km
Vyhlídkové lety - 10 km

Další aktivity: Veškeré atrakce a kultura, kterou poskytuje Město České Budějovice a okolí
OdDoCenaCena za
02.07.201703.09.20174500 KčApartmán / Týden (Bez stravy)

Poznámka: rekreace červenec-srpen , platba za elektřinu dle měření + tur. poplatek, záloha 30% ceny předem
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Nepovoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno