Česky Deutsch English

Apartmán Na Kačinách    Bystřice -Jiřín (Střední Čechy)Selská usedlost Na Kačinách je umístěna na samotě v chráněném přírodním parku Žebrák-Džbány, v nadmořské výšce 574 metrů nad mořem. Obklopená lesy a loukami je ideálním místem pro rodiny s dětmi a všechny, kteří mají rádi přírodu a turistiku.
Cena od : 300 Kč (Osoba/Noc) Bez stravy
Max. počet osob : 6.2

1.) Podkrovní apartmán je částečně zařízen ve francouzském stylu a nabízí krásný výhled do okolí Kapacita: 2 osoby\r\n\r\n2.)Bungalov Špejchar je staročeské stavení s vlastní terasou a výhledem z oken na přilehlou zahradu\r\n - Kapacita: 6 osob + dětská postýlka, sezonní provoz duben - září.www.kaciny.cz

K dispozici je oplocená zahrada,terasa,pískoviště,venk.bazén,houpačky,přír.ohniště a 4,5 ha soukromého pozemku. Chov drobného dom. zvířectva(ovce,kachny,slepice s kohoutem,kočky (oddělené od zahrady).V okolí tur.značené trasy,12 km letecká škola a vyhl.lety,přehrada na Vltavě 30 km, místní rybník 6 km,kr.bazén-Benešov-20 km.Tipy na výlet: Praha 60km,\r\nKonopiště-20km,Vrchotovy Janovice ren.zámek,\r\nSázava-zámek a klášter,hrad český Šternberk,Votice-Boží hrob z r.1688,Tábor-historické podzemí,Chýnovské jeskyně-systém jezírek v hloubce 81 m.

Turistické stezky - 1 kmRestaurace - 6 km
Běžky - neudano kmAutobus - 6 km
Jízda na koni - 6 kmKoupání - 6ev.30 km
Vyhlídkové lety - 15 km

Další aktivity:
OdDoCenaCena za
01.01.201631.12.2016300 KčOsoba / Noc (Bez stravy)

Poznámka: první a druhá osoba á 300, třetí a další á 150 Kč
  • Zvíře v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Nepovoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno