Česky Deutsch English

Pension Trattoria    Huzová (Jeseníky)Pension  Trattoria - Ubytování­ Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky
Pension  Trattoria - Ubytování­ Jeseníky, chalupy a chaty JeseníkyPension  Trattoria - Ubytování­ Jeseníky, chalupy a chaty JeseníkyPension  Trattoria - Ubytování­ Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky
Pension  Trattoria - Ubytování­ Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Penzion s restaurací a vinárnou umístěný na okraji vesničky Huzová v podhůří Jeseníků v lesnatém prostředí přírodního parku Sovinecko. Svým vybavením a jedinečnou polohou je přímo předurčený pro relaxační dovolenou rodičů s dětmi.
Cena od : 190 Kč (Osoba/Noc) Bez stravy
Max. počet osob : 18

Hostům je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán (obyvák,ložnice a soc. zařízení). Stylově zařízené pokoje jsou všechny vybaveny vlastním soc.zařízením, televizí, rádiobudíkem, ap. Snídaně se podávají v loveckém salonku s kuchyňkou. V částečně podsklepeném podlaží se nachází vinárna s vyhlášenou kuchyní paní Uršuly a pestrým výběrem jakostních odrůdových vín. V letních měsících je v provozu zahradní terasa s grilem. Přímo před penzionem se nachází parkoviště pro 8 aut a k dispozici jsou 2 garáže. Pobyt je možný i s domácími zvířecími miláčky.

V blízkém okolí penzionu se nacházejí velmi atraktívní turistická místa a trasy: hrad Sovinec, zámek ve Šternberku s muzeem hodin, Bruntálský zámek, lovecká zámek Usov, Rešovské vodopády, zřícenina hradu Rabštejn, přehrada Slezská harta, lázně Velké Losiny, Karlova Studánka s nejčistším ovzduším ve střední Evropě ap. Přímo v penzionu si zapůjčíte horská kola a vyrazíte po cyklistických trasách po okolí. V blízkém okolí si zahrajete tenis, bowling, zalyžujete si na osvětlených sjezdovkách, zaplavete v přírodních koupalištích s tobogány nebo v krytém bazéně v Břidličné. Přímo v Huzové je možnost si vyjet na koních popř. se přihlásit k výcviku.

Turistické stezky - neudano kmRybaření - 10 km
Horská kola - neudano kmBěžky - neudano km
Hřiště - neudano kmJízda na koni - neudano km
Tenis - neudano kmKoupání - 5 km

Další aktivity:
OdDoCenaCena za
01.07.201031.08.2010250 KčOsoba / Noc (Bez stravy)
05.01.201030.06.2010190 KčOsoba / Noc (Bez stravy)
00.00.000023.12.2010190 KčOsoba / Noc (Bez stravy)

Poznámka: slevy dle www.penziontrattoria.jeseniky.com, další náklady: ne, sleva: dle délky pobytu a počtu klientů až 20%-inf.na tel.č.
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Povoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno