Česky Deutsch English

Chata Pod Šumárníkem    Tvarožná Lhota (Bílé Karpaty)Chata  Pod Šumárníkem - Ubytování­ Bílé Karpaty, chalupy a chaty Bílé Karpaty
Chata  Pod Šumárníkem - Ubytování­ Bílé Karpaty, chalupy a chaty Bílé Karpaty

Chata se nachází v rekreační oblasti Lučina u Strážnice v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Je to velmi účelně vybavený objekt pro strávení příjemné dovolené. Chata se nachází na samostatném soukromém pozemku, který je oplocený živým plotem.
Max. počet osob : 6

Kompletně vybavená kuchyň, obývací pokoj s krbem, v podkroví se nachází 3 ložnice. Ve sklepě je místnost na posezení. U objektu zastřešená terasa s posezením. Před chatou je vlastní bazén 6x3 m o hloubce 1,5 m. U bazénu je posezení. K dispozici rekreantům jsou společenské hry. Otevřené ohniště. Parkování je na pozemku u chaty.

Možnost koupání v přehradě Lučina ve vzdálenosti 400 m. Koupaliště ve Strážnici, Vnorovech a Veselí nad Moravou. Rybaření je možno v přehradě Kejda ve vzdálenosti 400m. Vodní nádrž Mlýnky 15 km a řeka Morava 8 km. Možnost houbaření v okolních lesích a na loukách. Country hudba a diskotéky na Lučině.

Turistické stezky - 0.,4 kmRybaření - 0,4 km
Restaurace - 0,5 kmHorská kola - 0,4 km
Běžky - neudano kmAutobus - 0,5 km
Hřiště - neudano kmJízda na koni - neudano km
Tenis - neudano kmKoupání - 0,4 km
Minigolf - 1,5 kmHoubaření - 1 km

Další aktivity: kuželky, kroket, hry, badminton
  • Zvíře v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Nepovoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno