Česky Deutsch English

Chalupa Chaloupka    Vítonice u Znojma (Podýjí a Pálava)Chalupa  Chaloupka - Ubytování­ Podýjí a Pálava, chalupy a chaty Podýjí a Pálava

Chaloupka v klidné vinařské obci s uzavřeným dvorem s možností cyklistiky a koupáním v blízkém okolí. Přímo v obci je obchod s potravinami, restaurace a víceúčelové hřiště.
Cena od : 9500 Kč (Objekt/Týden) Bez stravy
Max. počet osob : 11

V hlavní části objektu se v přízemí nachází z chodby přístupná kuchyňka s jídelnou, ložnice se třemi lůžky a druhá ložnice rovněž se třemi lůžky a veranda s krbem. Z verandy a chodby je přístupné WC a sprcha. V podkroví se nachází ložnice se čtyřmi lůžky a přistýlkou. Ve dvorní části je ze dvora přístupná letní kuchyně s jídelnou a WC se sprchou. Ze dvora je přístupná garáž na uskladnění kol. Na dvoře je zahradní nábytek, dva venkovní krby a trampolína.

V okolí obce Vítonice u Znojma prochází několik cyklostezek. V blízkém okolí se nachází Dunajovická a Výrovická přehrada. V sousední obci Želetice je koupaliště s občerstvením.Po domluvě je možno navštívit vinný sklep. Doporučujeme rovněž návštěvu města Znojma.

Turistické stezky - kmRybaření - 6 km
Restaurace - kmHorská kola - km
Autobus - 0,1 kmHřiště - 0,2 km
Jízda na koni - 7 kmTenis - 0,2 km
Koupání - 3 kmGolf - 5 km
Vodácké sporty - 7 kmHoubaření - 5 km
Cykloturistika - 0,2 km

Další aktivity:
OdDoCenaCena za
01.06.201630.09.20169500 KčObjekt / Týden (Bez stravy)

Poznámka: Tel.: 607136067, Email: dvorakova.chalupa@seznam.cz
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Nepovoleno
  • Víkendové pobyty: Nepovoleno