�esky Deutsch English

Accommodation in Jeseniky Mountains

We have prepared a current offer of quality and also cheap accommodation in Jeseniky Mountains. Ordinary tourists and sports enthusiasts will appreciate the amenities and the availability of accommodation in Jeseniky Mountains. Complete list of free accommodation places in localities of Jesenicko can you find here. The site features complete information on individual facilities, including interior views, and detailed information on the conditions of accommodation. Recreational facilities, cheap cottages and cabins in Jeseniky Mountains, the weekly or weekend stays, accommodation in Jeseniky Mountains. You will not find a cheaper accommodation in Jeseniky Mountains anywhere else. To select the accommodation you can take advantage of the offer last minute, which includes accommodation from the entire Czech Republic.

Cabin Oldřiška

Štědrákova Lhota (Jeseníky)  View on the map
Cabin Oldřiška - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Luxury cottage with a capacity of 25 persons, indoor swimming pool with sea water and heating, sauna, large game room. The cottage is located in the village of Lhota Štědrákova in Jeseníkách.

Price from (Person/Night):
200 CZK
Capacity: max. 25 persons 

Cabin Roubenka a chaty Štědrákova Lhota Jeseníky

Štědrákova Lhota - Jeseníky (Jeseníky)  View on the map
Cabin Roubenka a chaty Štědrákova Lhota Jeseníky  - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Celoroční nabídka rekreačních pobytů na našich stylově roubených chalupách a chatách Ondřeje Banka v malebné horské vesničce Štědrákova Lhota. V naší nabídce je cekem 5 stylových objektů a je jen na Vás, pro který se rozhodnete.

Price from (Person/Night):
180 CZK
Capacity: max. 18 persons 

Cottage Andy

Kouty nad Desnou (Jeseníky)  View on the map
Cottage Andy - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Horská chalupa pro 14 osob je umístěná v klidném prostředí u lesa, mimo hlavní komunikaci, v centru Jeseníků a s vlastní oplocenou zahradou. U chalupy je také terasa s venkovním posezením a grilem, úschovna lyží i kol. Z objektu je výhled na pohoří, do údolí a na les.

Price from (Person/Night):
150 CZK
Capacity: max. 14 persons 

Cabin Roubenka

Kouty nad Desnou (Jeseníky)  View on the map
Cabin Roubenka - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Ubytování v roubené chalupě, umístěné na jednom z nejpěknějších míst pod lesem, naproti sedačkové lanovce. Wifi internet, krb, sauna a dětský bazén. K dispozici jsou dva stejně vybavené apartmány s vlastními venkovními vchody a každý s kapacitou 11 osob.

Price from (Person/Night):
0 CZK
Capacity: max. 22 persons 

Cottage Mlýn pod lesem

Štedráková Lhota (Jeseníky)  View on the map
Cottage Mlýn pod lesem - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

The rustic Mlýn pod lesem is quietly located in Štedráková Lhota, within 300 metres from the Turek and Panorama ski slopes, and offers self-catered accommodation with a swimming pool and a garden. Free WiFi is available.


Capacity: max. 23 persons 

Cottage Horalka

Kouty nad Desnou (Jeseníky)  View on the map
Cottage Horalka - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Stylová horská chalupa v původní myslivecké podobě pro 12 osob, umístěné u lesa, naproti sedačkové lanovce a bokem hlavní komunikace. K dispozici jsou 3 ložnice, wifi internet, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, sauna a vnitřní herna se stolním tenisem.

Price from (Person/Night):
0 CZK
Capacity: max. 12 persons 

Cottage Pro mě

Nové Losiny (Jeseníky)
Cottage Pro mě - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky.\r\n\r\nIdeální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.


Capacity: max. 18 persons 

0 Švihák lázeňský

Velké Losiny (Jeseníky)  View on the map
0 Švihák lázeňský - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Rodinný penzion v Jeseníkách s nabídkou ubytování pro 45 hostů ve 13 nově zrekonstruovaných pokojích. Každý z nich má vlastní sociální zařízení, TV a Wi-Fi.


Capacity: max. 45 persons 

Lodging Ubytování Kohoutek

Lipová Lázně (Jeseníky)  View on the map
Lodging Ubytování Kohoutek - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Wir laden Sie zum rund ums Jahr Familienurlaub im Kurort Lipová Lázně.


Capacity: max. 11 persons 

Cabin U Losinky

Velké Losiny (Jeseníky)  View on the map
Cabin U Losinky - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Nově postavená a vybavená chata v klidné části Velkých Losin. Kolem objektu je zatravněný a oplocený pozemek, podél kterého teče přístupný pstružný potok Losinka. Zastřešené posezení s krbem a udírnou. K dispozici garáž, dětský koutek s houpačkami, zahradní nábytek.

Price from (Object/Week):
10500 CZK
Capacity: max. 10 persons 
Cabin Penzion Skiland Petříkov - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Penzion Skiland Petříkov se nachází v turisticky známém ski středisku - Petříkov (2,5km od Ostružné). Ideální pro ubytování party přátel, rodin s dětmi, uzavřených skupin, spolků, menších svateb, třídních srazů, lyžařských kurzů nebo škol v přírodě.

Price from (Object/Night):
6800 CZK
Capacity: max. 37 persons 

Cabin Chata Sedlovka

Kouty nad Desnou (Jeseníky)  View on the map
Cabin Chata Sedlovka - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Útulná horská chata pro 5 osob, 2x ložnice, kuchyň, koupelna, která leží u lesa, naproti sedačkové lanovce a bokem hlavní komunikace. K využití je samostatný kompletně vybavený apartmán s vlastním vchodem a venkovním posezením. Wifi internet.

Price from (Object/Week):
0 CZK
Capacity: max. 5 persons 

Cabin Lanovka

Kouty nad Desnou (Jeseníky)  View on the map
Cabin Lanovka - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Bývalá lesácká chata pro 5 osob, která je umístěná pod lesem, naproti sedačkové lanovce a bokem hlavní silnice. Obývací pokoj, 2x ložnice, koupelna, kuchyň, krb, jídelna a wifi. Vedle u chaty jsou také kuželky, trampolína, pískoviště, houpačka a skluzavka.

Price from (Object/Week):
0 CZK
Capacity: max. 5 persons 

Cabin Tulinka

Kouty nad Desnou (Jeseníky)  View on the map
Cabin Tulinka - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Ubytování v horské chatě pro 8 osob (herna se stolním tenisem, houpačka, skluzavka), jenž se nachází v klidném prostředí, vedle lyžařských vleků a naproti sedačkové lanovce. K dispozici jsou 2x ložnice, obyvací pokoj s kuchyní a krbem, koupelna, veranda, wifi internet.

Price from (Object/Week):
0 CZK
Capacity: max. 8 persons 

0 Pomněnka

Lipová - lázně (Jeseníky)  View on the map
0 Pomněnka - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Penzion Pomněnka nabízí ubytování v 5 pokojích, pro příjemnou rodinou dovolenou, celoroční rekreaci i setkání s přáteli. Hostům je k dispozici parkoviště před objektem, nedaleko vlakové nádraží, autobusová zastávka, potraviny, restaurace.

Price from (2 beds room/Night):
270 CZK
Capacity: max. 20 persons 

Cabin Srub Losiny

Velké Losiny (Jeseníky)
Cabin Srub Losiny - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

SRUB LOSINY vám nabízí celoroční luxusní ubytování v novostavbě kanadského srubu - v soukromí lázeňského městečka, které je lokalitou v podhůří Jeseníků. Romantické ubytování v okrajové části Velkých Losin nabízí mnoho možností sportovního a rekreačního vyžití.

Price from (Object/Week):
850 EUR
Capacity: max. 12 persons 

Cabin Radana

Bludov (Jeseníky)  View on the map
Cabin Radana - Ubytování Jeseníky, chalupy a chaty Jeseníky

Pěkná chata pro 8 osob, v lázeňské obci Bludov, u lesa a vedle velkého koupaliště v rekr.areálu Vlčí Důl. Vlastní dětský bazén, 3x ložnice, skluzavka, houpačka, krb, wifi internet. Kousek od chaty je i termální bazénen s infrasaunou, lázně Bludov a dvě rozhledny.

Price from (Object/Week):
0 CZK
Capacity: max. 8 persons 
Show page : Start  1  End

Cheap cottages and cabins in JesenikyMountains

Just one word - Praded - and now most people recall the winter, snow and skiing. Perhaps the most characteristic icon of Jeseniky Mountains rises at an altitude of 1492 m. At the top of the hill is the most famous tower in the Czech Republic, which attracts crowds of tourists throughout the year. It's not just Praded what could Jeseniky Mountains area offer. Mountains offer a remarkable experience of pure nature and rocky formations, the most famous are Peter's stones that rises over the tops of hills of Jeseniky Mountains. Choose from our offer: Accommodation in Jeseniky. You will find cheap cottages and cabins in Jeseniky Mountains. Mountain streams creates many waterfalls, and wild rivers which are a frequent destination for tourists. We hope that your stay in Jeseniky Mountains will captivate you and you will be satisfied with the accommodation.