�esky Deutsch English

Cabin Chata Sedlovka    Kouty nad Desnou (Jeseníky)Útulná horská chata pro 5 osob, 2x ložnice, kuchyň, koupelna, která leží u lesa, naproti sedačkové lanovce a bokem hlavní komunikace. K využití je samostatný kompletně vybavený apartmán s vlastním vchodem a venkovním posezením. Wifi internet.
Price from : 0 CZK (Object/Week) No board
Max. capacity : 5

Pěkná chata s celodřevěným obložením, 1x ložnice se třemi lůžky a 1x obývací ložnice se dvěma lůžky, kde je i jídelní stůl, krbová kamna, tv-lcd a wifi internet. Součástí je i samostatná kuchyňka, lednice s mrazničkou, mikr.trouba, var.konvice, el.sklokeramický dvouvařič, toustovač, koupelna se sprchovým koutem a wc. V chatě je el.topení s akumulačními kamny, úschovna lyží, kol a u chaty je také gril, venkovní posezení, dětská skluzavka, houpačka, lana, pískoviště a prolézačky. Majitel v objektu nebydlí, neposkytuje ložní prádlo a požaduje úhradu elektr.energie, dřeva a rekr. popl.obci. Pes zde není povolen a parkování je celoročně přímo u chaty.

Kousek od chaty je krytý bazén s masážními tryskami, šíjovým chrličem krční páteře a Whirpool, 6-ti sedačková lanovka s večerním lyžováním, lyžařská škola, pohádkový Koutecký les, půjčovna horských kol, lyží, koloběžek, restaurace se stravováním, picerie, bowling, horské minikáry, tenisové kurty, projíždky na koních a podzemní vodní přečerpávací elektrárna Dl. Stráně s prohlídkou vysokohorských vodních nádrží. termální aquapark 8km.

Hiking trails - 0,1 kmFishing - 5 km
Restaurant - 0,2 kmMountain bikes - 0,1 km
Cross-country skiing - 0,1 kmBus - 0,2 km
Horse riding - 0,3 kmTennis - 0,5 km
Swimming - 1 kmSkiing - 0,1 km
Mini-golf - 5 kmIn-line skating - 0,3 km
Mushroom picking - 0,1 kmCycling - 0,1 km
Sightseeing flights - 20 km

Other activities: Venkovní posezení s grilem, trampolína, dětské hřiště.
FromToPricePrice for
01.07.202231.08.20220 CZKObject / Week (No board)
00.00.000000.00.00000 CZKPerson / Night (No board)
01.02.202218.03.20220 CZKObject / Week (No board)
  • Pet allowed in the object: Not allowed
  • Smoking allowed in the building: Not allowed
  • New Year's Eve stays: Allowed
  • Weekend stays: Allowed