�esky Deutsch English

Cottage Roubenka Moravský Karlov    Moravský Karlov,Červená Voda (Orlické hory)Je to novostavba s pozemkem 2000 m2, jež poskytuje ubytování pro max 10 osob ve 4 pokojích.Nachází se ve vesnici Moravský Karlov. Okolí nabízí výborné lyžařské i turistické terény. K chalupě je bezproblémový příjezd i v zimě.Parkovací místa u objektu pro 4 auta.
Price from : 2200 CZK (Person/Night) No board
Max. capacity : 10

Do objektu vstupujete přez verandu do velké společenské místnosti. Součástí je plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči (sklokeramická deska, vestavná elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, atd).V pravém rohu je vyřezávaná, čalouněná,rohová lavice s masívním stolem a židlemi pro cca 7 osob.V levé části místnosti je sedací souprava (pro 7 osob), vedle které se nachází stylová kachlová kamna.Další vybavení je LCD televize + satelit.Další vybavení je zastřešená terasa s posezením pro 10- 12 osob.Na terase je uzamykatelný dřevník, kde si můžete uschovat lyže,snowboard atd...Po dřevěném schodišti z masivu se dostanete do podkroví.Zde jsou 4 pokoje, WC a koupelna s vanou .2x dvoulůžkový pokoj s nábytkem pro uložení osobních věcí a potřeby.2x třílůžkový pokoj s nábytkem pro uložení osobních věcí a potřeb.Roubenka je vytápěna kachlovými kamny s centrálním rozvodem teplého vzduchu nebo přímotopy.

Koupání:Králíky, Štíty - Acrobat Park, Ruda nad Moravou, Bludov - Vlčí Důl, Mezilesí, Jablonné nad Orlicí, Pastviny, Šumperk - Bartušák, Lanškroun - Dlouhý rybník, Šumperk - Aquacentrum.Lyžařská střediska:Šanov, Červená Voda - Buková hora, Heroltice, Skipark Červená Voda - Heroltická, Čen-kovice, Panorama - Štědrákova Lhota, Turek, Ovaz Výprachtice.Výlety v okolí: Suchý vrch

Hiking trails - 1 kmRestaurant - 0,2 km
Cross-country skiing - 1 kmBus - 0,2 km
Horse riding - 0,5 kmSkiing - 3 km

Other activities:
FromToPricePrice for
01.01.201631.08.20162200 CZKPerson / Night (No board)
  • Pet allowed in the object: Allowed
  • Smoking allowed in the building: Not allowed
  • New Year's Eve stays: Allowed
  • Weekend stays: Allowed