�esky Deutsch English

Cottage Ráj    Vyskeř (Czech Paradise)HRUBOSKALSKO. Stylová zrekontruovaná chalupa ( až 15 osob,4 ložnice,či variabilně 2 samost. apartmány) s vynikající polohou uprostřed Českého ráje a výhledem na hrad Trosky. Bazen: červenec + srpen. Na vyhledávané cyklotrase Trosky - Hrubá Skála - Kost. V UNESCO.\r\n
Price from : 13 EUR (Person/Night) No board
Max. capacity : 14

Chaloupka standartně pro 12 osob s uzavřeným dvorem zajištuje soukromí hostů.Klidná poloha na jižním úpatí sopečného vrchu Vyskeř. Možno pronajmout celou ( přednostně) či jednotlivě na samostatné apartmány (4+8+ 2). Celkem 4 ložnice po 3 x 4 lůžkách + stylová světnice se 2 lůžky, 2x nová kuchyně + 2x nová koupelna. Společenská místnost k posezení s kamny a TV. AP 4 má vše extra včetně venkovního posezení + soukromí. Venkovní posezení 2x s grilem ( 1x kryté), sousední hřiště k dispozici. NOVÁ prostorná úschovna kol, NADZEMNÍ BAZEN, houpačka, zahrada, stolní tenis....atd.\r\n\r\nSEZONA 2016 = V PRODEJI.

V srdci Českého ráje a chráněné krajinné oblasti Hruboskalsko. Ideální poloha k podnikání výletů vš. směry hvězdicovitě s minim. vzdálenostmi. Turistické cíle v dosahu pěšky či na kole. Koupání všude v okolí. Uprostřed geoparku UNESCO.

Fishing - 3 kmRestaurant - 0,2 km
Bus - 0,4 kmHorse riding - 3 km
Swimming - 2 kmMini-golf - 4 km
Watersports - 3 kmMushroom picking - 1 km
Mountaineering - 3 kmSightseeing flights - 10 km
Paragliding - 10 km

Other activities: turistické stezky + cyklotrasy přímo v místě, hvězdicovitě. CYKLOBUSY PŘÍMO Z VYSKŘE.
FromToPricePrice for
01.01.201131.12.201113 EURPerson / Night (No board)
  • Pet allowed in the object: Not allowed
  • Smoking allowed in the building: Not allowed
  • New Year's Eve stays: Not allowed
  • Weekend stays: Allowed