�esky Deutsch English

Cabin Vesce    Koloděje nad Lužnicí (Southern Bohemia)Cabin  Vesce - Ubytování­ Southern Bohemia, chalupy a chaty Southern Bohemia

Oplocená zahrada, chata má plně zařízenou kuchyň a ložnici kde jsou 2 válendy a velká palanda,voda ze řádu, sprchový kout, WC,barevná televize, přímotopy, velká zastřešená pergola, zahradní gril, bazén, klidná lokalita u řeky, možnost rybaření, výletů po okolí, nákupů.
Price from : 350 EUR (Object/Night) No board
Max. capacity : 4

Chata leží 50m od řeky Lužnice, oplocená velká zahrada, objekt nebyl vytopen. Vhodné pro rybáře a rodiny s dětmi. Volné termíny na léto 2022.Září zatím volné. Cena je za celý objekt 8000,-Kč/6 nocí pro max.4 osoby tj. velká palanda pro 2 osoby a 2 pevná lůžka.

Obec Vesce 1 km od Koloděj nad Lužnicí kde se nachází zámek rod. Mitroviců, možnost návštěvy lázeňského města Bechyně cca 10 km, nebo výlet po cyklostezce podél řeky Lužnice a v Týně kolem Vltavy. Další turistická města, kde jsou kulturní památky: Hluboká nad Vltavou - zámek a ZOO, České Budějovice- nákupní centra, prohlídka Budvaru, Červená Lhota- zámek, Tábor - historické město.

Hiking trails - 1 kmFishing - 30m km
Restaurant - 1 kmMountain bikes - 1 km
Bus - 1 kmPlayground - 1 km
Horse riding - 5 kmTennis - 5 km
Swimming - 30m kmGolf - 5 km
Watersports - 30m kmIn-line skating - 5 km
Mushroom picking - 1 kmCycling - 1 km

Other activities:
FromToPricePrice for
01.06.202230.09.2021350 EURObject / Night (No board)
  • Pet allowed in the object: Allowed
  • Smoking allowed in the building: Allowed
  • New Year's Eve stays: Not allowed
  • Weekend stays: Allowed