�esky Deutsch English

Cottage Apartmány Strážný     Strážný (Šumava)Cottage  Apartmány Strážný  - Ubytování­ Šumava, chalupy a chaty Šumava

Chalupa k pronájmu v srdci Šumavy, kapacita 18 osob, nově zrekonstruované pokoje, společenská místnost. Možnosti výletů do okolí, bohaté sportovní vyžití.
Price from : 29400 CZK (Object/Week) No board
Max. capacity : 18

Ubytování nabízíme ve 3 apartmánech. Každý má 2 pokoje se dvěma lůžky a možností dvou přistýlek. Celková kapacita všech 3 apartmánů je 18 osob. Každý apartmán má svou koupelnu s WC. Pro všechny apartmány je společná velká kuchyně s jídelním koutem, který funguje jako společenská místnost. Všechny apartmány jsou nově zrekonstruovány/dokončeno 2016/a vybaveny novým nábytkem a kobercem. Každý pokoj má kromě lůžek i úložné prostory, stolek, židle a křesílko, lustr a lampičky na čtení. Útulná kuchyň v horském stylu je vybavena nadstandartní kuchyňskou linkou s veškerým nádobím v dostatečném počtu, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí, horkovzdušnou troubou. Ve společenské místnost je umístěna televize. U velkého stolu s lavicí a židlemi se najednou mohou sejít všichni hosté chalupy, popř. posedět u malého barového pultu. Wi-fi funguje v celém objektu. Chalupu doporučujeme větším skupinám – je třeba brát v úvahu společnou kuchyň. K dispozici jsou úklidové prostředky a vysavač.

Chalupu najdete na ideálním místě: přímo na konci sjezdovky v klidné části obce Strážný. Výhodná poloha obce Strážný (834m. n. m) přímo vybízí ke sportům jako je sjezdové lyžování, snowboard, běžecký sport, cyklistika, turistika. Tato oblast je nakloněna i houbařům a milovníkům poklidné dovolené strávené v NP Šumava.V obci je denně otevřený malý obchod s potravinami a drobným doplňkovým sortimentem a několik restaurací. Nejbližší možnosti lyžování nabízí ski areály Strážný, Mitterdorf, Hochficht, Horní Vltavice, Kubova Huť, Kvilda, Zadov.

Restaurant - 0,5 kmBus - 0,2 km
Watersports - 8 kmMushroom picking - 0,2 km

Other activities:
FromToPricePrice for
03.01.201628.12.201629400 CZKObject / Week (No board)
  • Pet allowed in the object: Allowed
  • Smoking allowed in the building: Not allowed
  • New Year's Eve stays: Not allowed
  • Weekend stays: Not allowed