�esky Deutsch English

Cottage Chaloupka    Vítonice u Znojma (Podýjí & Pálava)Cottage  Chaloupka - Ubytování­ Podýjí & Pálava, chalupy a chaty Podýjí & Pálava

Chaloupka v klidné vinařské obci s uzavřeným dvorem s možností cyklistiky a koupáním v blízkém okolí. Přímo v obci je obchod s potravinami, restaurace a víceúčelové hřiště.
Price from : 9500 CZK (Object/Week) No board
Max. capacity : 11

V hlavní části objektu se v přízemí nachází z chodby přístupná kuchyňka s jídelnou, ložnice se třemi lůžky a druhá ložnice rovněž se třemi lůžky a veranda s krbem. Z verandy a chodby je přístupné WC a sprcha. V podkroví se nachází ložnice se čtyřmi lůžky a přistýlkou. Ve dvorní části je ze dvora přístupná letní kuchyně s jídelnou a WC se sprchou. Ze dvora je přístupná garáž na uskladnění kol. Na dvoře je zahradní nábytek, dva venkovní krby a trampolína.

V okolí obce Vítonice u Znojma prochází několik cyklostezek. V blízkém okolí se nachází Dunajovická a Výrovická přehrada. V sousední obci Želetice je koupaliště s občerstvením.Po domluvě je možno navštívit vinný sklep. Doporučujeme rovněž návštěvu města Znojma.

Hiking trails - kmFishing - 6 km
Restaurant - kmMountain bikes - km
Bus - 0,1 kmPlayground - 0,2 km
Horse riding - 7 kmTennis - 0,2 km
Swimming - 3 kmGolf - 5 km
Watersports - 7 kmMushroom picking - 5 km
Cycling - 0,2 km

Other activities:
FromToPricePrice for
01.06.201630.09.20169500 CZKObject / Week (No board)
  • Pet allowed in the object: Allowed
  • Smoking allowed in the building: Not allowed
  • New Year's Eve stays: Not allowed
  • Weekend stays: Not allowed