Česky Deutsch English

Pension Pod kaštanem    Hodkovice u Trutnova (Adrspach-Teplitzer Felsen)Aktuálně : NA POSLEDNÍ CHVÍLI OBJEDNÁVEJTE I POBYTY NA JEDEN DEN !Od 300,-Kč/os/den.Ubytování v poschodí v různých pokojích se soc. zařízením, možnost vaření (4lůžkové pokoje),velké apartmá se samostatným vchodem(94m2,3ložnice 6 až 8 lůžek),dvoulůžko
Max. Kapazitat : 15

!Od 250,-Kč/os/den.Ubytování v poschodí v různých pokojích se soc. zařízením, možnost vaření (4lůžkové pokoje),velké apartmá se samostatným vchodem(94m2,3ložnice 6 až 8 lůžek),dvoulůžkové pokoje se sprchou,WC, venkovní terasa, ohniště,spol.místnost se sezením u krbu. Pokoj se samostatným vchodem od lesa,čtyřlůžkové apartmá s krbem.Oceníte velký travnatý dvůr,venkovní sezení pod stromy,houpačku,ohniště,možnost zapůjčení her,horských kol-4ks.Wi-fi internet.\r\nV zimě lyžařské vleky:Radvanice,Petříkovice,Teplice nad M.Běžecké terény,dostatek sněhu.

!Od 250,-Kč/os/den.Ubytování v poschodí v různých pokojích se soc. zařízením, možnost vaření (4lůžkové pokoje),velké apartmá se samostatným vchodem(94m2,3ložnice 6 až 8 lůžek),dvoulůžkový pokoj se sprchou,WC, venkovní terasa, ohniště,spol.místnost se sezením u krbu. Pokoj se samostatným vchodem od lesa,čtyřlůžkové apartmá s krbem.Oceníte velký travnatý dvůr,venkovní sezení pod stromy,houpačku,ohniště,možnost zapůjčení her,horských kol-4ks.Wi-fi internet.\r\nV zimě lyžařské vleky:Radvanice,Petříkovice,Teplice nad M.Běžecké terény,dostatek sněhu.

Wanderwege - neudano kmAngeln - 7km km
Restaurant - 2 kmBus - 3min. km
Spielplatz - 2 kmReiten - 3 km
Tennis - 2 kmBaden - 5km km
Pilzesammeln - 1 kmBergsteigen - 2 km

Andere Aktivitäten: dle popisu na domovských str.
  • Haustiere erlaubt: Erlaubt
  • Rauchen erlaubt: Nicht erlaubt
  • Silvesterurlaub: Nicht erlaubt
  • Unterkunft für Wochenende: Erlaubt