Česky Deutsch English

Wochenendhaus Winterflur - Severní pláň    Čermná u Hostinného (Riesengebirge)Stylová horská chalupa s prostorným podkrovím se samostatným vstupem do objektu. Vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmi, pořádání rodinných nebo firemních oslav a setkání spolužáků. Podrobnosti najdete na našich stránkách www.winterflur.cz
Preis ab : 300 CZK (Objekt/Woche) ohne Verpflegung
Max. Kapazitat : 25

Na ploše 160m2 jsou čtyři ložnice, dva obývací pokoje s kuchyňskými a jídelními kouty. Ve dvou ložnicích je vždy jedna dvojpostel a jedna rozkládací dvojpostel, v jižním pokoji jsou dvě rozkládací dvojpostele a ve čtvrtém pokoji je jedna dvojpostel a dvě rozkládací dvojpostele. Bez rozložení dvojpostelí je kapacita 12 osob, s rozložením dvojpostelí je kapacita 18 osob. Dodatečná kapacita sedmi osob spočívá ve využití rozkládacích křesel a sedacích souprav v obývacích částech, což je vhodné spíše na víkendový party pobyt. Grafické zobrazení ubytovacího prostoru je ve fotogalerii.\r\nCeloročně je k dispozici zahradní altán s grilem, velké koupací jezírko - 300m2, venkovní ohniště a dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami. Zahradní altán lze v chladném nebo deštivém či větrném počasí zcela uzavřít výsuvnými okny a lokálně zlepšit klima infra topením.

Okolí je vhodné pro relaxační pobyt, cyklovýlety, houbaření i rybaření. Na zahradě je dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou, žebříkem a lezeckou stěnou. Koupání ve velkém jezírku hned za chatou. Večerní posezení u otevřeného ohniště s příjemným posezením a vestavěným grilem nebo v uzavíratelném altánu s velkým grilem a pivním barem, v chladném počasí přitápění infra zářiči - pro cca 16 osob. Ve vzdálenosti do 30km se nachází všechna krkonošská lyžařská střediska, čtyři golfová hřiště, historické objekty, muzea a ZOO se safari.

Angeln - 10 kmRestaurant - 0,9 km
Bus - 1 kmSpielplatz - 0,5 km
Reiten - 5 kmTennis - 5 km
Skifahren - 15 kmGolf - 15 km
Wassersport - 15 kmInline-Skating - 1 km
Eislaufen - 0,5 kmBergsteigen - 20 km
Rundflüge - 15 kmParagliding - 10 km

Andere Aktivitäten: knihy, hračky, stolní hry a stavebnice k dispozici nejen dětem :)
VonBisPreisPreis pro
27.12.201802.01.201949900 CZKObjekt / Woche (ohne Verpflegung)
01.01.201931.12.2020300 CZKPerson / Nacht (ohne Verpflegung)
  • Haustiere erlaubt: Erlaubt
  • Rauchen erlaubt: Nicht erlaubt
  • Silvesterurlaub: Erlaubt
  • Unterkunft für Wochenende: Erlaubt