Ráj Wochenendhaus - Böhmisches Paradies,Vyskeř - Erholung Immobilie
Česky Deutsch English

Wochenendhaus Ráj    Vyskeř (Böhmisches Paradies)HRUBOSKALSKO. Stylová zrekontruovaná chalupa ( až 15 osob,4 ložnice,či variabilně 2 samost. apartmány) s vynikající polohou uprostřed Českého ráje a výhledem na hrad Trosky. Bazen: červenec + srpen. Na vyhledávané cyklotrase Trosky - Hrubá Skála - Kost. V UNESCO.\r\n
Preis ab : 13 EUR (Person/Nacht) ohne Verpflegung
Max. Kapazitat : 14

Chaloupka standartně pro 12 osob s uzavřeným dvorem zajištuje soukromí hostů.Klidná poloha na jižním úpatí sopečného vrchu Vyskeř. Možno pronajmout celou ( přednostně) či jednotlivě na samostatné apartmány (4+8+ 2). Celkem 4 ložnice po 3 x 4 lůžkách + stylová světnice se 2 lůžky, 2x nová kuchyně + 2x nová koupelna. Společenská místnost k posezení s kamny a TV. AP 4 má vše extra včetně venkovního posezení + soukromí. Venkovní posezení 2x s grilem ( 1x kryté), sousední hřiště k dispozici. NOVÁ prostorná úschovna kol, NADZEMNÍ BAZEN, houpačka, zahrada, stolní tenis....atd.\r\n\r\nSEZONA 2016 = V PRODEJI.

V srdci Českého ráje a chráněné krajinné oblasti Hruboskalsko. Ideální poloha k podnikání výletů vš. směry hvězdicovitě s minim. vzdálenostmi. Turistické cíle v dosahu pěšky či na kole. Koupání všude v okolí. Uprostřed geoparku UNESCO.

Angeln - 3 kmRestaurant - 0,2 km
Bus - 0,4 kmReiten - 3 km
Baden - 2 kmMinigolf - 4 km
Wassersport - 3 kmPilzesammeln - 1 km
Bergsteigen - 3 kmRundflüge - 10 km
Paragliding - 10 km

Andere Aktivitäten: turistické stezky + cyklotrasy přímo v místě, hvězdicovitě. CYKLOBUSY PŘÍMO Z VYSKŘE.
VonBisPreisPreis pro
01.01.201131.12.201113 EURPerson / Nacht (ohne Verpflegung)
  • Haustiere erlaubt: Nicht erlaubt
  • Rauchen erlaubt: Nicht erlaubt
  • Silvesterurlaub: Nicht erlaubt
  • Unterkunft für Wochenende: Erlaubt