Česky Deutsch English

Wochenendhaus Chaloupka    Vítonice u Znojma (Thayatal & Pálava)Wochenendhaus  Chaloupka - Ubytování­ Thayatal & Pálava, chalupy a chaty Thayatal & Pálava

Chaloupka v klidné vinařské obci s uzavřeným dvorem s možností cyklistiky a koupáním v blízkém okolí. Přímo v obci je obchod s potravinami, restaurace a víceúčelové hřiště.
Preis ab : 9500 CZK (Objekt/Woche) ohne Verpflegung
Max. Kapazitat : 11

V hlavní části objektu se v přízemí nachází z chodby přístupná kuchyňka s jídelnou, ložnice se třemi lůžky a druhá ložnice rovněž se třemi lůžky a veranda s krbem. Z verandy a chodby je přístupné WC a sprcha. V podkroví se nachází ložnice se čtyřmi lůžky a přistýlkou. Ve dvorní části je ze dvora přístupná letní kuchyně s jídelnou a WC se sprchou. Ze dvora je přístupná garáž na uskladnění kol. Na dvoře je zahradní nábytek, dva venkovní krby a trampolína.

V okolí obce Vítonice u Znojma prochází několik cyklostezek. V blízkém okolí se nachází Dunajovická a Výrovická přehrada. V sousední obci Želetice je koupaliště s občerstvením.Po domluvě je možno navštívit vinný sklep. Doporučujeme rovněž návštěvu města Znojma.

Wanderwege - kmAngeln - 6 km
Restaurant - kmMountainbikes - km
Bus - 0,1 kmSpielplatz - 0,2 km
Reiten - 7 kmTennis - 0,2 km
Baden - 3 kmGolf - 5 km
Wassersport - 7 kmPilzesammeln - 5 km
Radfahren - 0,2 km

Andere Aktivitäten:
VonBisPreisPreis pro
01.06.201630.09.20169500 CZKObjekt / Woche (ohne Verpflegung)
  • Haustiere erlaubt: Erlaubt
  • Rauchen erlaubt: Nicht erlaubt
  • Silvesterurlaub: Nicht erlaubt
  • Unterkunft für Wochenende: Nicht erlaubt