Česky Deutsch English

Wochenendhaus Věra    Žamberk (Adlergebirge)Wochenendhaus  Věra - Ubytování­ Adlergebirge, chalupy a chaty Adlergebirge

Chtěli bychom Vás pozvat na prožití hezkých dnů do naší rekreační chalupy Věra pro 8 osob v hezkém a klidném prostředí Orlických hor, nedaleko Žamberka, v blízkosti protékající Divoké Orlice, kde je velice pěkná příroda, horský čistý vzduch a mnoho dalších zajímavostí.
Preis ab : 360 CZK (Objekt/Woche) ohne Verpflegung
Max. Kapazitat : 8

Náš objekt je plně vybaven a nachází se tam hodně možností, jak využít volný čas - ping pong, šipky, billiard, fotbálek, minigolf, tennisové, fotbalové a dětské hřiště se skluzavkou, houpačkami, kolotočem, pískovištěm a kuželkami. Dále je pro Vás připravena zahradní pergola s grilem, přihřívaný bazén, trampolína a koloběžky. Uvnitř objektu se nachází sauna, společenské hry, posilovací stroje atd. Abych neopomněla - v celém objektu je k dispozici WiFi

Naše oblast je zajímavá hlavně tím, že dům je lokalizován v podhůří Orlických hor. Čerstvý, čistý vzduch, umístění v klidné lokalitě u řeky, ale zároveň do centra města to není daleko. V tomto regionu se nachází mnoho cyklostezek. Dále pro milovníky historie je tu spousta hradů a zámků. Tato oblast dříve patřila do sudet, tudíž ještě před jejich zabráním se tu postavilo dost bunkrů, které jsou nyní veřejnosti přístupné - Hanička, Bouda atd. Také nesmí opomenout na krásný aqua park Žamberk, kde je spousta tobogánu. V zimě můžete jet do ski areálu - Říčky, Deštné, Bartošovice, Petrovice atd., 4 km daleko se nachází menší vlek Dlouhoňovice.

Wanderwege - 3 kmAngeln - 0,50 km
Restaurant - 0.5 kmMountainbikes - 1 km
Skilaufen - 2 kmBus - 0,5 km
Reiten - 2 kmSkifahren - 3 km
Pilzesammeln - 1 kmRundflüge - 2 km

Andere Aktivitäten:
VonBisPreisPreis pro
06.06.201513.06.2015360 CZKObjekt / Woche (ohne Verpflegung)
  • Haustiere erlaubt: Nicht erlaubt
  • Rauchen erlaubt: Nicht erlaubt
  • Silvesterurlaub: Nicht erlaubt
  • Unterkunft für Wochenende: Erlaubt