Česky Deutsch English

Chata Pod lesem    Třebnice (Střední Čechy)Chata  Pod lesem - Ubytování­ Střední Čechy, chalupy a chaty Střední Čechy
Chata  Pod lesem - Ubytování­ Střední Čechy, chalupy a chaty Střední ČechyChata  Pod lesem - Ubytování­ Střední Čechy, chalupy a chaty Střední ČechyChata  Pod lesem - Ubytování­ Střední Čechy, chalupy a chaty Střední Čechy
Chata  Pod lesem - Ubytování­ Střední Čechy, chalupy a chaty Střední Čechy

Velká luxusně vybavená zateplená dřevěná chata na kamenných základech, na klidném místě stranou od obce, obklopena poli a pastvinami,nedaleko lesa. Krytý bazén 8x4m,koupání od května do září,velká okrasná zahrada, parkoviště.Celoroční provoz.Víkendy od září do června.
Max. počet osob : 14

V přízemí chaty se nachází kompletně vybavená kuchyň(el.sporák ,mikrovlnka, lednice s mrazničkou, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač), velká jídelna s TV+SAT.Velká ložnice se 4 lůžky,k dispozici 2x koupelna a WC (3 umyvadla,2x sprchový kout). Ve sníženém podkroví se nacházejí 2 ložnice(2 a 4 lůžka) a společenská místnost s 4 přistýlkami (TV+satelit,DVD přehrávač,radiomagnetofon+CD). Krytá terasa s posezením až pro 14 osob. Před chatou je 2. velká otevřená terasa s krbem a udírnou. K dispozici je oplocený pozemek 1800m2 s bazénem.K dispozici dětská postýlka, chodítko, stoleček, vanička.

Objekt se nachází na okraji obce asi 200m od posledního stavení s výhledem na pole, lesy a pastviny.Poloha zaručuje výborné výchozí místo pro podnikání výletů do blízkého i širokého okolí: přímo v obci zámeček,kde se narodil maršál Radecký, komín s čápy,Sedlčany(Městské museum),Příbram (Hornické museum, staré šachty, Svatá Hora,aquapark, zámky -Konopiště, Orlík, Zvíkov,Dobříš, Karlštejn,Křivoklát,Březnice,český Šternberk,Tábor-husitské město,historické podzemí, Votice-Boží hrob z r.1688, Chýnovská jeskyně, 18km vzdálený SKI areál Monínec (723m n.m.), kde se v zimě lyžuje /umělé zasněžování/,čtyřsedačková lanovka 1 200 m dlouhá, dále kotva, poma, lana pro děti. 65 km Praha. Sportovní možnosti: cykloturistika,sportovní rybaření, houbaření, minigolf, tenis,jízda na koních,v zimě lyžování,aquapark Příbram a Měřín.

Rybaření - 6 kmRestaurace - 6 km
Jízda na koni - 6 kmTenis - 6 km
Koupání - 6 kmSjezdové lyžování - 18 km
Golf - 22 kmMinigolf - 6 km
Vodácké sporty - 6 kmZimní bruslení - 6 km
Vyhlídkové lety - 30 km

Další aktivity:
  • Zvíře v objektu povoleno: Povoleno
  • Koureni v objektu povoleno: Nepovoleno
  • Silvestrovské pobyty: Povoleno
  • Víkendové pobyty: Povoleno